Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

ČSOB omezí samostatnou značku Era. Navrací se osvědčená značka Poštovní spořitelny

Banky 02.11.2015 | 08:41 0 Komentářů

Jedna z největších tuzemských bank omezuje podporou samostatné značky Era. Navrátí se zpět k tradičnímu názvu Poštovní spořitelna jejíž logo se začne postupně objevovat ve spojistosti právě se značkou Era. Po pěti letech se nakonec omezí působení značky, která měla za cíl oslovovat především mladé a aktivní lidi.

Důvodem proč se ČSOB rozhodlo značku Era omezit je především nezájem ze strany klientů. „Je to výsledek našich průzkumů mezi klienty. Vyzdvihujeme proto Poštovní spořitelnu znovu na nejvyšší místo vedle značky ČSOB,“ potvrdil Petr Hutla, člen představenstva ČSOB odpovědný za služby pro drobné klienty. „Ukazuje to, že český národ je hodně tradicionalistický a dost konzervativní. Pokračovat za této situace se samostatným brandem Era by bylo nelogické,“ dodává.

ČSOB je však i nadále se značkou Era velmi spokojena a chce pouze původní značku Poštovní spořitelny více provázat s právě s Erou. Klienti Ery se tak nemusejí obávat jakékoli změny. Pouze si můžeme již pomalu zvykat, že logo Poštovní spořitelny se bude objevovat společně s logem Era. Na několika obchodních místech proto již nějakou dobu můžeme sledovat postupné objevování značky Poštovní spořitelny paralelně s Erou.

Zdroj: Aktualne.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.