Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Zákroky plastického chirurga lze pořídit i na splátky

Banky Luboš Svačina 14.04.2008 | 11:59 0 Komentářů

Společnost Home Credit nabízí již sedmým rokem spotřebitelský úvěr na nadstandardní zdravotní péči – Medifin. Největší objem prostředků v loňském roce klienti vyčerpali na operace očí a estetické zákroky plastických chirurgů.

Spotřebitelský úvěr Medifin společnosti Home Credit využívají klienti nejčastěji v estetické a oční chirurgii, gynekologii a stomatologii. Může však sloužit i k financování jakýchkoliv dalších typů ošetření poskytující jedno ze 360 partnerských zdravotnických zařízení v České republice.


V roce 2007 si lidé vypůjčili v průměru 16 000 korun, přičemž nejčastěji klienti úvěru využili pro financování laserové operace očí (průměrná výše úvěru 26 000) a zákroky plastické chirurgie. Plných 83 % žadatelů o úvěr v loňském roce tvořily ženy, které také velmi často podstupují zákroky v oblasti estetické chirurgie. Lékaři vloni na splátky provedli například liposukci, plastiku prsou či abdominoplastiku (plastickou operaci břicha).
 
„Financování lékařské péče prostřednictvím Medifinu přichází na řadu v okamžiku, kdy klient nemůže aktuální zdravotní problém řešit přes zdravotní pojišťovnu. Je zřejmé, že oblast nadstandardní zdravotní péče se z obchodního hlediska nedá srovnávat s běžnými spotřebitelskými segmenty. Přesto ji považujeme za důležitou součást naší komplexní nabídky klientovi,“ říká ke specifické produktové nabídce Erich Čomor, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Home Credit a. s.

Zdroj:
Tisková zpráva Home Credit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.