Sobota 23. října. Svátek má Teodor.

Začíná upisovací období nového zajištěného fondu KB – Ametyst 5

Komerční banka od 4.srpna 2008 nabídne investorům nový zajištěný fond KB Ametyst 5 vázaný na akciový index. Fond by měl přinášet výnosy jak v době růstu, tak v době poklesů kapitálového trhu.

 

„Jedinečnost fondu KB Ametyst 5 spočívá v tom, že kromě zajištění 100% návratnosti investovaných prostředků investorům ke dni splatnosti přináší klientům zhodnocení nejen v případě, že hodnota akciového indexu poroste, ale také v případě, že hodnota akcií bude stagnovat nebo mírně poklesne,“ uvedl výkonný ředitel pro marketing KB Zdeněk Mojžíšek „Zajištěné fondy KB jsou právě těmi, které jsou v době silně kolísajících akciových trhů nejvíce klienty vyhledávány. Oblibu zajištěných fondů Komerční banky podtrhuje i objem prostředků spravovaný v těchto fondech, který již převyšuje 9 miliard korun,“ doplnil Zdeněk Mojžíšek.


Zajištěný fond KB Ametyst 5 je vhodný pro konzervativní investory s delším investičním horizontem. Fond je zajištěn v české měně. Podílové listy fondu lze nakoupit od 4. srpna 2008 do 19. prosince 2008 na všech pobočkách Komerční banky. Splatnost fondu je 30. prosince 2013. Minimální investice do fondu činí 10 000 Kč.Konstrukcí se Ametyst 5 podobá svému předchůdci s pořadovým číslem 4.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky, www.iks-kb.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.