Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Wilfried Kempchen je definitivně předsedou představenstva OVB Holding AG

Wilfried Kempchen zastával pozici šéfa OVB Holding AG po odvolání Michaela Frahnerta 21. 7. 2009. V úterý 13. 9. 2009 byl s definitivní platností jmenován dozorčí radou na post předsedy představenstva.

Michael Frahnert byl překvapivě odvolán z pozice předsedy představenstva OVB Holding AG 21. 7. 2009. O důvodech odvolání se spekuluje. "Důvody odvolání generálního ředitele společnost OVB nesdělila. K odchodu Michaela Frahnerta se nevyjádřilo ani OVB v České republice, jehož představitelé nechtěli komentovat ani možný dopad změny vedení na tuzemské OVB," uvádí Petr Zámečník v článku Michael Frahnert odvolán z čela OVB Holdingu ze dne 23. 7.

Týden po odvolání Michaela Frahnerta byl z pozice generálního ředitele OVB v České republice odvolán Pavel Uzel.

"Ve Wilfriedovi Kempchenovi jsme do vedení OVB získali úspěšného podnikatele a zkušeného manažera. Jsme přesvědčení, že pomůže urychlit internacionalizaci podnikání a posílí pozici OVB jako evropského poskytovatele finančních služeb," uvedl Wolfgang Fauter, předseda dozorčí rady.

Zdroj:
Investujeme.sk, tisková zpráva OVB

Jeden komentář: “Wilfried Kempchen je definitivně předsedou představenstva OVB Holding AG”

  1. Ovbák na cestě ven napsal:

    Tady už OVB nikdo z venku nepomůže.Zmátořit rozpadlé OVB ČR je utopie. Na kom to chtějí zachraňovat? Mají hrstku rádobymanažerů a nechopnou Martincovou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.