Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

Vyjádření Lukáše Štorka k dohodě o ukončení činnosti v Broker Consulting

„Na základě mé úvahy z uplynulých týdnů a po důkladné diskusi, jak s moji rodinou, tak mými pracovními kolegy jsem se rozhodl k datu 31. 3. 2014 definitivně ukončit svoji působnost na finančně-poradenském trhu v ČR,“ uvádí Lukáš Štork ve svém vyjádření k ukončení činnosti v Broker Consulting.

Kompletní vyjádření Lukáše Štorka:

„Na základě mé úvahy z uplynulých týdnů a po důkladné diskusi, jak s moji rodinou, tak mými pracovními kolegy jsem se rozhodl k datu 31. 3. 2014 definitivně ukončit svoji působnost na finančně-poradenském trhu v ČR. Chtěl bych touto cestou poděkovat především společnosti Broker Consulting, že mi ukázala, co znamená pojem finanční plánování, resp. jeho význam jako služby pro klienta. Stejně tak chci poděkovat vedoucím představitelům společnosti Broker Consulting, že mně dali tu šanci naučit se věcem, které mně v minulosti nikdo neukázal, ani neměl motivaci mě k tomu vést a upozorňovat, jak dělat věci správně.     

Jednoznačně  si nyní zpětným pohledem uvědomuji chyby, které jsem v minulosti udělal. Bohužel právě minulost před vstupem do Broker Consulting už nezměním: Nechci, aby nadále i přes moje sebevětší každodenní úsilí v podobě kvalitní práce, byla stále atakována moje osoba, moje rodina a vedle toho v neposlední řadě na moji osobu doplácela společnost (a lidé s ní spojení), která i přes ne příliš dlouho trvající spolupráci toho pro mě tolik udělala.  

Nyní je pro mě důležité být s rodinou, mít dostatečný čas odpočinout si a rozmyslet si, kam povedou mé další pracovní kroky. 

Závěrem bych chtěl poděkovat nejen celému vedení společnosti Broker Consulting, ale i všem jejím spolupracovníkům a popřát mnoho úspěchů v jejich tolik užitečné práci.“

23 komentářů: “Vyjádření Lukáše Štorka k dohodě o ukončení činnosti v Broker Consulting”

 1. Jan Novák napsal:

  Pan Štork jen změnil jméno na Mikulu, ale v databázi ČNB stále figuruje pod stejným IČO a včetně odkazu na pokutu… bit.ly/RHFDrK a dle všeho dále pracje pro brokery…

  • Hugies napsal:

   Dobrý pokus o kachnu. Změna jména je možná, ale v oboru už nedělá. V registrech bude ještě hodně dlouho, stejně jako jiní, kteří skončili. Srovnejte si fakta.

   • Compliance napsal:

    Proč kachna ? Jméno Lukáš Štork končí, ale Lukáš Mikula může rozjet tentýž byznys znovu, uvědomte si,jak je jeho (Štorkovo) jméno provařené a notoricky známé. A pochybuji,že končí, kde jinde si vyděláte každý měsíc půl milionu až milión, hmmm ?

    • Brundibárek napsal:

     Hele Compliance, Vaše příspěvky mají většinou nějakou hodnotu, ale tenhle…jak z Blesku…:-D Ani Štork, ani Mikula nepracují v tomto oboru.

   • Jan Novák napsal:

    to že to není kachna lze snadno ověřit na uvedeném odkazu(případně přikládám i screenshot http://www.ima­gehosting.cz/?v=scre­endgd.png )… Dalšími stopami může být třeba katastr nemovitostí, kde momentálně na adrese trvalého bydliště vlastněného p.Mikulou čeká na zápis zástavní právo ve prospěch banky, kde druhou stranou je p. Štork (zadáno před změnou jména). Ale třeba se jen oženil a vzal si jméno po manželce…

 2. Ricky napsal:

  Nevěděl by někdo kdo byl Štorkovým nadřízeným který ještě u OVB funguje? Štork je pryč, jeho LD Křen je pryč. Kdo byl nad ním?

  • Radek napsal:

   Co vím, byl jeho přímým nadřízeným Martin Podolák. Ale jestli je ještě v OVB, to vůbec netuším…

 3. Yowie napsal:

  Tak to je hezké! Několik let mě drželi v nevědomosti, pak jsem byl vyloučen z AFIZ, ale pořád jsem nic nevěděl, tak jsem bouchal IŽP i na 10 000,– měsíčně dál a pak mě najednou vyhodili i z mé firmy, ČNB mě opakovaně sankcionovala a někdo jiný se mě ujal a najednou mi otevřel oči, jak jsem to před tím dlouhé roky dělal špatně a teď teda končím…

  No nic, po téhle pohádce se asi podívám na jakýkoliv díl Esmeraldy. To je totiž daleko reálnější…

  • V obraze napsal:

   A ta nova firma ho zmenila natolik, ze jsem uz u dvou jeho klientu videl za posledni 3 mesice 3 navrhy na zivotni pojisteni – a drzte se – celkem JENOM za 18.000,– Kc. Parada… :-/ Poznani… To je neskutecny. „Okradl jsem spousty lidi a ted uz to zacina byt neudrzitelne, tak radeji rychle zkoncim a snad se na me zapomene… Jeste si nechat napsat vyjadreni ala PR pro Brooker a pryc…“ Vzhledem k literarnim schopnostem pana Storka mu (pokud to vubec cetl) toto diktoval minimalne sam pan Hruby…

  • exOVB z LD Křen napsal:

   Lukáši,pěknou řádku let jsme vedle tebe působili. Dnes jsme se všichni BD,BL,RD rozutekli jinam. Nebylo porady u Křena, kdy jsme opakovaně Petra žádali,nechť zarazí tvoje zločiny. Podsouval nám závist ve tvé příjmy. Nechtěl nic slyšet.Jasně, pěkná meziprovize, pěkná rankliste. Chodil si na školení, TY si slyšel a viděl, jak správně pracovat! Nechtěl jsi slyšet! Ty jsi faaaakt nevěděl, že investička v řádech desetitisíců v měsíčním pojistném založená z jednorázově investovaných peněz klientů ze stavebek a rozmělněné do 2 let ,není to správné? :o))) Byl jsi slepý? Co tě vedlo pravidelně k tomu, že jsi po 2 letech snižoval na minimál. pojistné? ? Ty jsi náhle po těch 2 letech prozřel a proto jsi snižoval? A znovu prozřel v BC? Je mi z tebe znovu po letech ouvej. Všichni jsme varovali Petra a OVB, že jsi časovanou bombou a nemáš co ve financích dělat. Byl jsi asi dobrej obchoďák, ale financím a číslům jsi NIKDY nerozuměl. Tobě AFIZ, pokuta od OVB neotevřela oči? Pavel Hanzl často na těchto stránkách rozebíral tvoje vražedný portfolia a tobě to došlo až v BC? Lukáši, z OVB LD PK jsme odešli z různých důvodů,nedodržování dohod, kariér. řádu, podrážení,bezvládí, ale z jedním důvodů jsi byl i ty! Styděli jsme se za tvoje poškozování klientů, za naší bezmoc a výsměch od vedení, že chceme zarazit to co pácháš bezostyšně na klientech. Máš správné obavy, je tolik lidí, který jsi poškodil, existenčně ohrozil. Ty máš starost o svou rodinu??!!! A máš starost taky o ty rodiny, jak jsi je poškodil a co jsi jim způsobil?!!! Lukáš by takový projev nikdy dohromady nedal!! Věřím, že o tobě ještě uslyšíme. Na každýho jednou dojde..

   • bývalý poradce napsal:

    Nechcete snad připustit, že skvěle organizovaný MLM Broker Consulting s takovými jmény jako je Petr Hrubý nebo Lener nedokázali Štorka umravnit?

    • kolega Lukáše napsal:

     BC věděli, že přetahují člověka s nejhorší pověstí v naší branži. Jeho „finanční plánování“ bylo taky veřejně známý. JOJO, veřejně ho přijali, aby ho umravnili. Jen přemýšlím, co udělali, aby Lukáš pochopil, co je správné. Byl jsem taky jeho kolegou. Byl dost arogantní a jiný názor než svůj neakceptoval. Prozradí BC, co s ním po 12 letech práce v OVB a bouchání investiček udělali? Nemělo by to vyjádření být vydané za BC, že litují s jakým jménem a člověkem spojili své jméno?! Hodili to celé na Lukáše. Obě strany věděli do čeho jdou. I když je všem jasné, že prohlášení Lukáše je prohlášení BC. Vydat takový prohlášení, to musí být Lukáš už pořádně v ouzkých!

 4. pavel-hanzl napsal:

  Kdepak. Pane Liukáši, jste vlastně chudák, nikdo v OVB vás nechtěl naučit tu správnou cestu. Nyní všeho litujete a děkujete jiné firmě, že vás učila. Krásné chucpe na závěr. Nyní lukáši, přeji dobrý odraz do jiného oboru. Ochranku již nepotřebujete, vlastně jste dítě Štěstěny. Brzy se za vámi zavře voda Zapomění, už za 10 dní sklouznete do Propadliště poradenských dějin. Každé vaše portfolio, které jsem viděl, ve mně vzbudilo úžas i odpor. Díky za zkušenost. Jen díky české holubičí povaze jste ještě naživu. Tak si to nepokazte nějakým upadnutím na mýdle, třeba někde v lázních. Pavel Hanzl, váš odpůrce. P.S. Jste nesporně velký čaroděj, bohužel pokleslý. Takový litoměřický Rumburak

  • Vyvolený napsal:

   Hanzale, kde ten matroš kupuješ? Podle toho co čtu jsi permanentně sjetej 😉

  • Zemák z BC napsal:

   Omyl pane Hanzle, pan Štork netuší, že si na jeho skvělou poradenskou práci brousí zuby renomované právní kanceláře zastupující jeho klienty. Ještě dlouho po odejítí z oboru nebude mít pan Štork klid. Teď se kompletují důkazy a připravují se soudní žaloby, pokud si pan Štork myslí, že odejde v tichosti jen tak a okradení klienti si nechají vše líbit, tak je na velkém omylu. V tuto chvíli vím o několika rozpracovaných případech, kdy právnící chystají žaloby a budou požadovat na základě plné moci svých klientů náhradu vzniklé finanční újmy.

   • nene napsal:

    no a co by si tak na něm vzali? peníze převede do pryč, vyhlasi osobní bankrot a nechá se nezaměstnaným.. už má z čeho žít až do důchodu, toho bych se nebál

 5. napsal:

  To je strašnej blábol. Nebo je už apríla?

 6. napsal:

  To je strašnej blábol. Nebo je už apríla?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.