CZK/€ 24.385 -0,25%

CZK/$ 22.897 -0,38%

CZK/£ 28.083 -0,36%

CZK/CHF 25.275 -0,44%

20. 03. 2014

23 komentářů

Vyjádření Lukáše Štorka k dohodě o ukončení činnosti v Broker Consulting

 


 

Kompletní vyjádření Lukáše Štorka:

„Na základě mé úvahy z uplynulých týdnů a po důkladné diskusi, jak s moji rodinou, tak mými pracovními kolegy jsem se rozhodl k datu 31. 3. 2014 definitivně ukončit svoji působnost na finančně-poradenském trhu v ČR. Chtěl bych touto cestou poděkovat především společnosti Broker Consulting, že mi ukázala, co znamená pojem finanční plánování, resp. jeho význam jako služby pro klienta. Stejně tak chci poděkovat vedoucím představitelům společnosti Broker Consulting, že mně dali tu šanci naučit se věcem, které mně v minulosti nikdo neukázal, ani neměl motivaci mě k tomu vést a upozorňovat, jak dělat věci správně.     

Jednoznačně  si nyní zpětným pohledem uvědomuji chyby, které jsem v minulosti udělal. Bohužel právě minulost před vstupem do Broker Consulting už nezměním: Nechci, aby nadále i přes moje sebevětší každodenní úsilí v podobě kvalitní práce, byla stále atakována moje osoba, moje rodina a vedle toho v neposlední řadě na moji osobu doplácela společnost (a lidé s ní spojení), která i přes ne příliš dlouho trvající spolupráci toho pro mě tolik udělala.  

Nyní je pro mě důležité být s rodinou, mít dostatečný čas odpočinout si a rozmyslet si, kam povedou mé další pracovní kroky. 

Závěrem bych chtěl poděkovat nejen celému vedení společnosti Broker Consulting, ale i všem jejím spolupracovníkům a popřát mnoho úspěchů v jejich tolik užitečné práci.“

Loading

Vstoupit do diskuze 23 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Průzkum: Češi a investice

Lidé se domnívají, že investování není snadné, a přiznávají, že mu moc nerozumí. A souhlasí s tím, že investice jim mnohdy nabízejí i nedůvěryhodné firmy. V otázce investování si tak nechají poradit, na tom nejlepším zdroji informací se ale neshodnou.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

21. 09. 2023

Psychologie investování – emoce a racionální rozhodování

Investování je balancováním mezi racionálním rozhodováním a emocemi. Mnoho investorů se potýká se střety mezi touhou dosáhnout vysokých výnosů a zároveň strachem z možných ztrát. Jak funguje dynamika mezi emocemi a racionálním rozhodováním při investování? Jak efektivně řídit tuto psychologickou rovnováhu?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

21. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • 20 března, 2014

  To je strašnej blábol. Nebo je už apríla?

  Odpovědět

 • 20 března, 2014

  To je strašnej blábol. Nebo je už apríla?

  Odpovědět

 • pavel-hanzl

  20 března, 2014

  Kdepak. Pane Liukáši, jste vlastně chudák, nikdo v OVB vás nechtěl naučit tu správnou cestu. Nyní všeho litujete a děkujete jiné firmě, že vás učila. Krásné chucpe na závěr. Nyní lukáši, přeji dobrý odraz do jiného oboru. Ochranku již nepotřebujete, vlastně jste dítě Štěstěny. Brzy se za vámi zavře voda Zapomění, už za 10 dní sklouznete do Propadliště poradenských dějin. Každé vaše portfolio, které jsem viděl, ve mně vzbudilo úžas i odpor. Díky za zkušenost. Jen díky české holubičí povaze jste ještě naživu. Tak si to nepokazte nějakým upadnutím na mýdle, třeba někde v lázních. Pavel Hanzl, váš odpůrce. P.S. Jste nesporně velký čaroděj, bohužel pokleslý. Takový litoměřický Rumburak

  Odpovědět

 • Vyvolený

  21 března, 2014

  Hanzale, kde ten matroš kupuješ? Podle toho co čtu jsi permanentně sjetej 😉

  Odpovědět

 • Zemák z BC

  22 března, 2014

  Omyl pane Hanzle, pan Štork netuší, že si na jeho skvělou poradenskou práci brousí zuby renomované právní kanceláře zastupující jeho klienty. Ještě dlouho po odejítí z oboru nebude mít pan Štork klid. Teď se kompletují důkazy a připravují se soudní žaloby, pokud si pan Štork myslí, že odejde v tichosti jen tak a okradení klienti si nechají vše líbit, tak je na velkém omylu. V tuto chvíli vím o několika rozpracovaných případech, kdy právnící chystají žaloby a budou požadovat na základě plné moci svých klientů náhradu vzniklé finanční újmy.

  Odpovědět

 • nene

  22 března, 2014

  no a co by si tak na něm vzali? peníze převede do pryč, vyhlasi osobní bankrot a nechá se nezaměstnaným.. už má z čeho žít až do důchodu, toho bych se nebál

  Odpovědět

 • Radek

  26 března, 2014

  Kdepak, 5 let pracovat bude muset. Jinak mu osobní bankrot nepovolí ;-).

  Odpovědět

 • Yowie

  21 března, 2014

  Tak to je hezké! Několik let mě drželi v nevědomosti, pak jsem byl vyloučen z AFIZ, ale pořád jsem nic nevěděl, tak jsem bouchal IŽP i na 10 000,– měsíčně dál a pak mě najednou vyhodili i z mé firmy, ČNB mě opakovaně sankcionovala a někdo jiný se mě ujal a najednou mi otevřel oči, jak jsem to před tím dlouhé roky dělal špatně a teď teda končím…

  No nic, po téhle pohádce se asi podívám na jakýkoliv díl Esmeraldy. To je totiž daleko reálnější…

  Odpovědět

 • V obraze

  22 března, 2014

  A ta nova firma ho zmenila natolik, ze jsem uz u dvou jeho klientu videl za posledni 3 mesice 3 navrhy na zivotni pojisteni – a drzte se – celkem JENOM za 18.000,– Kc. Parada… :-/ Poznani… To je neskutecny. „Okradl jsem spousty lidi a ted uz to zacina byt neudrzitelne, tak radeji rychle zkoncim a snad se na me zapomene… Jeste si nechat napsat vyjadreni ala PR pro Brooker a pryc…“ Vzhledem k literarnim schopnostem pana Storka mu (pokud to vubec cetl) toto diktoval minimalne sam pan Hruby…

  Odpovědět

 • exOVB z LD Křen

  25 března, 2014

  Lukáši,pěknou řádku let jsme vedle tebe působili. Dnes jsme se všichni BD,BL,RD rozutekli jinam. Nebylo porady u Křena, kdy jsme opakovaně Petra žádali,nechť zarazí tvoje zločiny. Podsouval nám závist ve tvé příjmy. Nechtěl nic slyšet.Jasně, pěkná meziprovize, pěkná rankliste. Chodil si na školení, TY si slyšel a viděl, jak správně pracovat! Nechtěl jsi slyšet! Ty jsi faaaakt nevěděl, že investička v řádech desetitisíců v měsíčním pojistném založená z jednorázově investovaných peněz klientů ze stavebek a rozmělněné do 2 let ,není to správné? :o))) Byl jsi slepý? Co tě vedlo pravidelně k tomu, že jsi po 2 letech snižoval na minimál. pojistné? ? Ty jsi náhle po těch 2 letech prozřel a proto jsi snižoval? A znovu prozřel v BC? Je mi z tebe znovu po letech ouvej. Všichni jsme varovali Petra a OVB, že jsi časovanou bombou a nemáš co ve financích dělat. Byl jsi asi dobrej obchoďák, ale financím a číslům jsi NIKDY nerozuměl. Tobě AFIZ, pokuta od OVB neotevřela oči? Pavel Hanzl často na těchto stránkách rozebíral tvoje vražedný portfolia a tobě to došlo až v BC? Lukáši, z OVB LD PK jsme odešli z různých důvodů,nedodržování dohod, kariér. řádu, podrážení,bezvládí, ale z jedním důvodů jsi byl i ty! Styděli jsme se za tvoje poškozování klientů, za naší bezmoc a výsměch od vedení, že chceme zarazit to co pácháš bezostyšně na klientech. Máš správné obavy, je tolik lidí, který jsi poškodil, existenčně ohrozil. Ty máš starost o svou rodinu??!!! A máš starost taky o ty rodiny, jak jsi je poškodil a co jsi jim způsobil?!!! Lukáš by takový projev nikdy dohromady nedal!! Věřím, že o tobě ještě uslyšíme. Na každýho jednou dojde..

  Odpovědět

 • bývalý poradce

  26 března, 2014

  Nechcete snad připustit, že skvěle organizovaný MLM Broker Consulting s takovými jmény jako je Petr Hrubý nebo Lener nedokázali Štorka umravnit?

  Odpovědět

 • kolega Lukáše

  26 března, 2014

  BC věděli, že přetahují člověka s nejhorší pověstí v naší branži. Jeho „finanční plánování“ bylo taky veřejně známý. JOJO, veřejně ho přijali, aby ho umravnili. Jen přemýšlím, co udělali, aby Lukáš pochopil, co je správné. Byl jsem taky jeho kolegou. Byl dost arogantní a jiný názor než svůj neakceptoval. Prozradí BC, co s ním po 12 letech práce v OVB a bouchání investiček udělali? Nemělo by to vyjádření být vydané za BC, že litují s jakým jménem a člověkem spojili své jméno?! Hodili to celé na Lukáše. Obě strany věděli do čeho jdou. I když je všem jasné, že prohlášení Lukáše je prohlášení BC. Vydat takový prohlášení, to musí být Lukáš už pořádně v ouzkých!

  Odpovědět

 • Ricky

  26 března, 2014

  Nevěděl by někdo kdo byl Štorkovým nadřízeným který ještě u OVB funguje? Štork je pryč, jeho LD Křen je pryč. Kdo byl nad ním?

  Odpovědět

 • Radek

  26 března, 2014

  Co vím, byl jeho přímým nadřízeným Martin Podolák. Ale jestli je ještě v OVB, to vůbec netuším…

  Odpovědět

 • Jan Novák

  22 dubna, 2014

  Pan Štork jen změnil jméno na Mikulu, ale v databázi ČNB stále figuruje pod stejným IČO a včetně odkazu na pokutu… bit.ly/RHFDrK a dle všeho dále pracje pro brokery…

  Odpovědět

 • Hugies

  22 dubna, 2014

  Dobrý pokus o kachnu. Změna jména je možná, ale v oboru už nedělá. V registrech bude ještě hodně dlouho, stejně jako jiní, kteří skončili. Srovnejte si fakta.

  Odpovědět

 • Compliance

  23 dubna, 2014

  Proč kachna ? Jméno Lukáš Štork končí, ale Lukáš Mikula může rozjet tentýž byznys znovu, uvědomte si,jak je jeho (Štorkovo) jméno provařené a notoricky známé. A pochybuji,že končí, kde jinde si vyděláte každý měsíc půl milionu až milión, hmmm ?

  Odpovědět

 • Brundibárek

  23 dubna, 2014

  Hele Compliance, Vaše příspěvky mají většinou nějakou hodnotu, ale tenhle…jak z Blesku…:-D Ani Štork, ani Mikula nepracují v tomto oboru.

  Odpovědět

 • Jan Novák

  23 dubna, 2014

  to že to není kachna lze snadno ověřit na uvedeném odkazu(případně přikládám i screenshot http://www.ima­gehosting.cz/?v=scre­endgd.png )… Dalšími stopami může být třeba katastr nemovitostí, kde momentálně na adrese trvalého bydliště vlastněného p.Mikulou čeká na zápis zástavní právo ve prospěch banky, kde druhou stranou je p. Štork (zadáno před změnou jména). Ale třeba se jen oženil a vzal si jméno po manželce…

  Odpovědět

 • Jan Novák

  23 dubna, 2014

  lépe zapsané okazy
  http://www.ima­gehosting.cz/?v=scre­endgd.png
  http://bit.ly/RHFDrK

  Odpovědět

 • ferdinand 2.

  23 dubna, 2014

  No je to kachna. On v tom registru samozřejmě bude. Ještě roky. Ale má pozastavenou živnost. Kachna je v tom, že dělá dál. Nedělá totiž. Ale to neznamená, že nežije.

  Odpovědět

 • Jan Novák

  25 dubna, 2014

  máte pravdu, živnost má pozastavenou. Vycházel jsem z toho, že klientům do telefonu tvrdí, že se nic nemění, jen musí vše podepisovat jeho nadřízeny…

  Odpovědět

 • klient

  16 května, 2014

  http://tn.nova­.cz/zpravy/cer­nakronika/pojis­tovak-dostal-za-podvody-pokutu-6-milionu-nezastavilo-ho-to.html

  Odpovědět