Středa 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Vlastimil Nigrin přechází do Hypoteční banky

Vlastimil Nigrin, donedávna působící na pozici ředitele pro externí prodej v České spořitelně, přechází do Hypoteční banky, kde bude zastávat funkci generálního ředitele pro věci obchodní.

Vlastimil Nigrin, kromě pozice ředitele externího prodeje v České spořitelně, působil také v dozorčí radě Stavební spořitelny ČS. Před působením v České spořitelně se coby Senior Project Manager v Home Credit Finance Bank v Moskvě podílel na přípravě nového obchodního modelu. V letech 2002 – 2004 zastával funkci provozního ředitele a člena představenstva v eBance.

„Mým úkolem bude především řídit a rozvíjet obchody Hypoteční banky. Přicházím do jedničky na trhu hypoték a udělám maximum, abych udržení této pozice podpořil,“ uvedl Vlastimil Nigrin.

Obchodní týmy Hypoteční banky řídí Vlastimil Nigrin (44 let) od 1. června letošního roku. V souvislosti s jeho odchodem z České spořitelny se hovoří o jeho nespokojenosti se změnou strategie České spořitelny v získávání hypotečních úvěrů pomocí makléřských sítí.

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.