Úterý 04. srpna. Svátek má Dominik.

Vladimír Bezděk odchází z AEGONu

Penze Daniel Kuchta 18.05.2010 | 11:36 4 komentáře

Dosavadní generální ředitel a předseda představenstva AEGON Pojišťovny a AEGON Penzijního fondu, Vladimír Bezděk rezignoval na všechny své funkce.

Od dneška do doby jmenování nového šéfa společnosti přechází všechny pravomoci na Tomáše Vystrčila (40), ředitele divize operations a člena představenstva obou společností.

Vladimír Bezděk ke svému kroku dodává: „Toto rozhodnutí jsem přijal po dlouhodobém zvažování. Tři a půl roku práce v AEGON byly jednoznačně nejlepší etapou v mém dosavadním profesním životě. Cenou zaplacenou za tuto jedinečnou zkušenost byl mizící čas pro můj osobní život. V posledním období jsem se v tomto směru dostal do situace, která již nebyla dále udržitelná.

Zdroj: Tisková zpráva AEGON

4 komentáře: “Vladimír Bezděk odchází z AEGONu”

 1. Anonym napsal:

  Jistě ani netušil, že jsou v pozadí jiné aktivity, a to i vůči klientům instituce, protože mladý a nezkušený. Raději jde pryč, ale problém ve firmě zůstává, protože mimo něho.

  Podvodníci ví, jak oblbnout čestného člověka, i mně tak oblbli a vetřeli se do instituce, a hore se směrem ala Slovensko…jdou i přes mrtvoly, viz soudní aktivity vůči vlastním podvedeným a okradeným spolupracovníkům ze strany spolupracujícího podvodníka podávajícího na ně cestou „advokáta“ žaloby… třeba v pondělí Martin /4 podvedení/, tento týden 6 podvedených a okradených v Púchove, zjevně o tomto ani netuší. Ježe trojský kůň zůstává uvnitř a jde jen po penězích…a zneužije vše, ministersva, politiku, prostituci, kuplířství… evidentní „parazitická retardovaná sociopatická úchylácká dvojice“.

 2. Anonym napsal:

  Soukromý život je jistě opomíjený vlivem vysokého pracovního vytížení, mně to také postihlo, a to na daleko nižší pozici. Jenže jsem se ne já rozhodoval, ale rozhodli o mně ti, kteří mně podvedli /MLM/, a kteří se vtřepali v rozporu s morálkou a etikou právě „tam“, a ti by měli odejít a uhradit všechny své podvody, ne ? A pro mně to byla naopak nejhorší etapa v mém životě, ale přeci jen jsem toho zažil v životě nepoměrně více, takže vím spolehlivě ohodnotit i motivaci lidí.

  Přeji nové Bezděkově komisi zhostění se vytyčení důchodové reformy tak, aby byla v prospěch lidí, aby se vyvarovala zločineckých aktivit, které byly na Slovensku, aby stanovila uzavírání smluv odborníky – takže ne MLM zlatokopové. Tam je to doopravdy o něčem jiném. Žádné přepojišťování, boční profity a benefity a podobné nezákonné akce spojené i s likvidací spolupracovníků s cílem skupinového prospěchu a následné politické imunity.

  • Petr P. napsal:

   Vláďa byl super ředitel, ale někdy je lepší polevit v pracovních aktivitách než pohřbít štěstí vlastní rodiny.

   • Anonym napsal:

    Pardon, toto „Souhlas, nic s těmi podvody zjevně nemá…
    Od: Jaroslav Jedlička
    Datum: 28.5.2010 15:57“ patřilo sem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.