Středa 24. února. Svátek má Matěj.

Vedení Orca bude jednat o strategii pro následující měsíce

Společnost Orco dnes informovala o plánovaném setkání vedení společnosti, jehož cílem má být zlepšení provozního řízení společnosti. Rozhodnutí představenstva bude komunikováno do 25. března.

Představenstvo společnosti Orco se na svém setkání bude zabývat strategickými, provozními a finančními možnostmi s cílem zlepšit provozní řízení společnosti a splnit všechny závazky v současných obtížných podmínkách na realitním a úvěrovém trhu. Rozhodnutí představenstva bude zveřejněno do 25. března.

Jednání představenstva se vztahuje k tiskové zprávě ze dne 16. března, kdy představenstvo pověřilo management, aby provedl důkladný rozbor provozních a strategických možností. Zároveň bylo sděleno, že výsledky za rok 2008 budou zveřejněny do konce března (původně 17.3.).

„Domníváme se, že investoři budou patrně nejvíce sledovat případné vyjádření ohledně financování společnosti, jelikož otázka likvidity je v současné době jedním z nejdůležitějších faktorů,“ říká Patrick Vyroubal ze společnosti Atlantik FT.

Zdroj: Atlantik FT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.