Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

UNIQA nabízí nové úrazové pojištění Simply

Součástmi nového pojištění, které v těchto dnech zavádí UNIQA pojišťovna, je krytí pro případ vážných trvalých následků s vysokou pojistnou částkou a dvěma připojištěními, dále dopravní pojištění, pojištění plné invalidity a nemocničního odškodného.

Pro případ těžkého úrazu s rozsáhlými trvalými následky je konstruován produkt UNIQA nazvaný „Milionová ochrana“. Při úrazu určitého rozsahu je klientovi vyplacena částka jednoho milionu korun. Simply přichází s možností dvou dalších připojištění, která rozšiřují či zvyšují pojistné plnění k tomuto oblíbenému produktu.

Dopravní úrazové pojištění od UNIQA pojišťovny je určené speciálně pro krytí rizik spojených s častým cestováním autem, ale i prostředky hromadné dopravy (zejména autobusem, vlakem, MHD). Produkt dále obsahuje pojištění plné invalidity a pojištění nemocničního odškodného po dobu léčení následků úrazu.

V případě plné invalidity pojištěného bude vyplácena renta s cílem nahrazení nečekaného a rychlého propadu příjmů. U nemocničního odškodného UNIQA pojišťovna ztrojnásobuje pojistné plnění, pokud dojde při úrazové hospitalizaci současně k nutné operaci klienta.

Jako bonus lze k pojištění SIMPLY získat za zvýhodněnou cenu další úrazové pojištění PROGRES s progresivním růstem pojistného plnění v závislosti na stupni trvalých následků.

Zdroj: Tisková zpráva UNIQA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.