Úterý 02. března. Svátek má Anežka.

UniCredit Leasing zrychluje financování nákupu auta nebo motorky

Banky Luboš Svačina 11.12.2008 | 11:21 2 Komentářů

UniCredit Leasing reaguje na situaci po novele zákona o DPH, platné od 1. ledna 2009, rozšířením svého produktového portfolia o finanční služby FinAuto a FinMoto.

Nové produkty FinAuto a FinMoto jsou dostupné v celé distribuční síti  UniCredit Leasing a od příštího roku jej bude možné využít i na ostatní movité předměty, jako jsou stroje a dopravní technika.

„Délka splácení je velmi variabilní, a to již od 6 měsíců až do 6 let. Navíc splátky nejsou zatíženy DPH z finanční služby,“ uvádí Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel UniCredit Leasing a dodává: „Klient, podnikatel, vede automobil ve svém majetku, uplatňuje odpisy a může si již při jeho pořízení okamžitě uplatnit DPH z financovaného předmětu tam, kde to zákon umožňuje. To by v případě stávající formy financování formou finančního leasingu nebylo od 1. ledna  2009 možné.“

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Leasing

2 komentáře: “UniCredit Leasing zrychluje financování nákupu auta nebo motorky”

  1. Bejčák napsal:

    Vývoj na světových burzách sledujte na http://stockcharts.wz.cz

    • obchodnik napsal:

      nevim jestli se mam smat nebo brecet. urcite ste si s tou strankou dal dost prace a pritom je absolutne k nicemu. vse se da najit jednim kliknutim na jedne strance. dokonce i slozeni Dow mate spatne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.