Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Triglav nabízí zvýhodněné úrazové pojištění

Triglav pojišťovna nabídne v rámci akce s názvem Triglav řidič svým klientům úrazové pojištění za zvýhodněných podmínek.

V rámci akce, která bude zahájena 1. dubna 2010 a potrvá jeden rok, a bude upozorňovat na význam ochrany před následky vážných zranění, budou mít klienti Triglav pojišťovny příležitost uzavřít úrazové pojištění za mimořádných podmínek při výročí jejich pojistné smlouvy.

Pojistka se vztahuje na případy těžkých zranění s trvalými následky do výše pojistného plnění 500 tisíc korun za roční platbu 490 korun, což odpovídá platbě 1, 35 Kč za den. Pojistná smlouva na úrazové pojištění je sjednávána se všemi klienty Triglav pojišťovny bez zkoumání zdravotního stavu a bez přihlédnutí k rizikovým skupinám podle zaměstnání.

Výjimečnost naší nabídky spočívá v poměru pojistného krytí a výše ročního pojistného. Klienti získají za nízké pojistné poměrně vysokou ochranu, která by v případě pojistné události měla finančně zajistit jejich rodiny,“ vysvětlil Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny. „Nabídka se nevztahuje jen na řidiče, ale také na klienty s majetkovým, cestovním nebo úrazovým pojištěním,“ připomněl Baný.

Zdroj: Tisková zpráva Triglav pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.