Pondělí 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Triglav pojišťovna motivuje 20% slevou k uzavírání smluv online

Pojišťovna Triglav chce naučit střední generaci, jak si sjednat pojištění prostřednictvím internetu. Odměnou pro klienty je 20% sleva na pojistném.

Pro řidiče ve věku od 30 do 65 let, kteří si u pojišťovny Triglav uzavřou pojistnou smlouvu povinného ručení na vozidlo do 3,5 tuny online, připravila pojišťovna speciální 20% slevu na pojistném. Speciální nabídka platí minimálně do konce tohoto roku a jejím cílem je upozornit střední generaci na výhody sjednávání pojistných smluv bez návštěvy pobočky.

V loňském roce zaznamenali zástupci pojišťovny na předepsaném pojistném meziroční nárůst o 10 %, přičemž u on-line sjednaných smluv byl nárůst dokonce o 20 %. Podle KPMG Česká republika, která poskytuje služby v oblasti daňového a finančního poradenství, patří Triglavu mezi čtrnácti největšími tuzemskými pojišťovnami čtvrté místo co do počtu aktuálně nabízených on-line produktů.

„Rádi bychom v oblasti on-line pojištění dlouhodobě patřili mezi špičky na českém trhu. Neustále proto zlepšujeme internetové služby pro naše klienty. V budoucnu například plánujeme rozšíření sortimentu o havarijní pojištění, které v naší nabídce chybí,“ sdělil Roman Sznapka, produktový manažer Triglav pojišťovny. „V nejbližší době také hodláme rozšířit počet platebních kanálů, aby elektronické sjednávání smluv bylo uživatelsky co nejjednodušší. Pracujeme již na zavedení možnosti placení prostřednictvím platebních karet,“ doplnila Irena Bielková, manažerka on-line prodeje Triglav pojišťovny.

Zdroj:
Tisková zpráva Triglav pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.