Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Saxo Bank vzrostl pololetní zisk o 57 %

Britská investiční banka Saxo Bank během vykázala za letošní prvního pololetí zisk ve výši 21,6 milionů eur, což představuje vporovnání se stejným obdobím roku 2007 nárůst o 57 %.

Provozní příjem Saxo Bank Group vzrostl meziročně o 55 procent na 129,2 milionů EUR. Vklady klientů stouply se rozrostly o 226,7 milionů eur na na 1,17 miliardy EUR.

„V roce 2008 se trhy chovají značně neobvykle a volatilita zisků je nad průměrem. V Saxo Bank se nám dosud daří dobře se s tímto vypořádávat a naše zaměření na zefektivňování našeho podnikání by mělo zajistit, že budeme na delší dobu lépe připraveni. Rovněž jsme pomocí naší multiproduktové obchodní platformy byli schopni zvýšit obchodování s CFD, opcemi a futures, což působí v náš prospěch. Neklidné trhy nabízejí investiční příležitosti, stále však naléháme na naše klienty, aby byli při svém investování pečliví a opatrní, a také dobře využívali naše podpůrné funkce," uvádějí Kim Fournais a Lars Seier Christensen, výkonní předsedové Saxo Bank ve společném prohlášení.

Zdroj:
Tisková zpráva Saxo Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.