Čtvrtek 25. února. Svátek má Liliana.

Saxo Bank spouští novou aplikaci TradeMaker

Saxo Bank nabídne svým klientům nový nástroj technické analýzy – TradeMaker, jehož cílem je poskytovat investorům obchodní podněty týkající se 10 hlavních FX párů.

xNástroj TradeMaker vznikl v reakci na rostoucí poptávku klientů po kvalitních "obchodních nápadech" a po nástroji k snadnému provádění těchto ideí na platformě SaxoTrader. TradeMaker uveřejňuje v reálném čase ideje zaměřené na 10 hlavních měnových párů. Když je nějaká idea vybrána, automaticky se vyplní objednávkový lístek na platformě SaxoTrader s cenovými úrovněmi vstupu, cílového zisku a stop loss.

„Obtížné podmínky na trhu znamenají, že více našich klientů vyhledává nástroje technické analýzy obchodních nápadů a tipy, jak načasovat svoje obchody. Nástroj TradeMaker nejenom poskytuje včasné obchodní nápady pro pracovní plochu klientské obchodní aplikace, ale dodává je tak, že je klienti mohou snadno a rychle provádět,” říká James Morris, manažer globální platformy SaxoTrader. „Nárůst používání technických upozornění jasně naznačuje, že více klientů hledá častěji obchodní inspiraci,”dodává James Morris.

Zdroj: Tisková zpráva Saxo Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.