Úterý 26. května. Svátek má Filip.

Reakce Pavla Uzla k odchodu Stanislava Dostála a jeho struktury

Pavel Uzel, bývalý předseda představenstva OVB Allfinanz v České republice, komentoval pro ČTK odchod Stanislava Dostála a jeho struktury ke společnosti Fincentrum.

"Člověk takových charakterových vlastností, který kolem sebe šíří zmar a dští jen síru na firmu, která mu dala know-how a v jejíž barvách získal své spolupracovníky, bude jistě ozdobou týmu Fincentra," uvedl pro ČTK Pavel Uzel, bývalý předseda představenstva OVB Allfinanz , a k prezentaci přechodu struktury dodal: "Na rány pod vlastní pás bez znalosti souvislosti musí mít Fincentrum dobře trénovaný žaludek."

Zdroj: ČTK

4 komentáře: “Reakce Pavla Uzla k odchodu Stanislava Dostála a jeho struktury”

 1. Adam napsal:

  Občas mi výroky Mr. Uzla připomínají A.J.Rimmera z Červeného trpaslíka – dívá se do zrdcadla, zkritizuje co v něm vidí a pak se dozví že to je jeho odraz. Mávne nad tím rukou a dělá jakoby nic 🙂

  Pane Uzle, to vy jste ten kdo házel klacky pod nohy všem schopným, dštil síru a NErozdával know-how. Vy jste ten, kdo sveřepě hájil staré pořádky (rozuměj bordel), chránil monstrprasata bouchače a především lhal pokaždé a úplně ovšem, kdykoliv otevřel ústa.

 2. Miloš napsal:

  Vypadá to, že Uzel svůj odchod neunesl…

  • ODEJIVŠÍ napsal:

   Vychází mi z toho jediné.
   Pozoruji pana Uzla delší dou a tímto je vše potvrzeno!!!!

   Je to BLBEC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.