Středa 23. září. Svátek má Berta.

Program konference výrazně rozšířen, prodej vstupenek se chýlí ke konci

Jsou a budou poradci adekvátně zaplaceni? Kam kráčí regulace v pojišťovnictví? Co bude s investičními zprostředkovateli? Jak uspět v turbulentní době?

Nabitý program Konference finančních poradců, který se koná 28. května v Praze, rozšířili další špičkoví řečníci: Petr Pavlásek ze vzdělávací firmy KFP, Miroslav Princ, autor bestselleru Jak uspět při obchodním telefonování, právník Lukáš Kaplan a další hosté včetně zástupců Ministerstva financí a ČNB.

Sérii atraktivních přednášek doplní veřejné diskuse na nejžhavější témata, která hýbou oborem: provize a odměňování za poskytování poradenských služeb, regulace v pojišťovnictví, rozhodování finančního arbitra, regulace MiFID II a podobně. Diskuzí se zúčastní ti nejpovolanější: zástupci poradenského a zprostředkovatelského businessu, ČNB, Ministerstva financí, zástupci České asociace pojišťoven i samotní producenti finančních produktů a právníci.

Kromě toho můžete navštívit praktické workshopy, které rozšíří váš potenciál: Jak správně telefonovat (Miroslav Princ), získáte přehled o aktuálním ekonomickém dění a seznámíte se s inovativními investičními nástroji pro období nízkých úrokových sazeb.

Díky tomu, že náš web je partnerem konference, získávají naši čtenáři slevu na vstupném a oběd. To vše za 500 Kč vč. DPH a zadání kódu ´konference2015´. Více o konferenci naleznete na konference-poradcu.cz.

Odborný server Investujeme.cz je mediálním partnerem konference.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.