Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Partners mají v plánu založit vlastní banku

Finančně poradenská společnost Partners chce během tří let založit vlastní banku. V rozhovoru pro časopis Finanční poradce to řekl Petr Borkovec, místopředseda představenstva společnosti.

Momentálně Partners navázali spolupráci s UniCredit Bank, se kterou zakládá bankovní pobočky. Vlastní banku chce finančně poradesnká společnost rozjet, jakmile získají silnou franšízovou síť. Podle Borkovce to znamená získat 250 franšízových pobočkách, které budou poskytovat kvalitní plnohodonotné bankovní služby.

Zdroj: Finanční poradce

5 komentářů: “Partners mají v plánu založit vlastní banku”

 1. Lada napsal:

  Dobrý den,
  po přečtení krátkého článku, kde se píše něco o kvalitních službách mě opět vytočil. Chápu, že FP je o lidech, ale proč tedy takovéto lidi ještě pracují v Partners. Vysvětlení:
  Byl jsem na konfrontaci u poradce Partners s mými klienty. Stejně jako Partners i já jsem udělal analýzu a zjistil jsem, že mají 4 exekuce, ona na mateřské, on za 11.000,– Kč /M jako zedník. A Partners poradkyně prodala klidně 800 a 700 do IŽP se spořením jak jinak, absolutně nedostačující zajištění, 2000 do Consequ a 2× 1000 do Generace X. Ježiš marjá. Hlavním cílem byl nový levnější podnájem a ochránit rizika.
  KDE JE TO KVALITNÍ PORADENSTVÍ? TAK PROTO JINAK. P.S.: dva roky jsem byl v partners a musel jsem pryč.
  Už se fakt těším na partners banku, hned prní den si tam ten účet rozhodně půjdu založit. A všem klientům ho budu vřele doporučovat. Myslím to ironicky.
  Mějte se a ať se daří

  • Petr exPartners napsal:

   Jaká vyšla bilance příjmů a výdajů? Můj kamarád byl nedávno na schůzce v BC, bere 12.000 a přítelkyně na mateřské (2 děti). Poradce s ním ani pořádně neprobral finanční situaci a hned dostal nabídku na IŽP za 2.500,– (investice navýšené nad minimum), když se mu to nelíbilo, tak snížil nabídku na 1.700,–. Teď už je radši (a naštěstí) mým klientem :-).

 2. Partners Praha7 napsal:

  Co z toho budou mít poradci Partners? Nic. Asi si tam budou muset převést své účty z Unicreditu. Další Brkova vize jako Polsko, bůh s námi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.