Pondělí 13. července. Svátek má Markéta.

OVB Allfinanz posiluje představenstvo

Novým členem představenstva akciové společnosti OVB Allfinanz se s účinností od 1. ledna 2010 stal Michal Knapp (38). Doplňuje tím představenstvo OVB Allfinanz, které dosud pracovalo ve složení Mario Freis a Detlef Müller. (Tisková zpráva OVB)

Michal Knapp byl do představenstva jmenován na základě bohatých zkušeností z působení ve vysokých manažerských pozicích ve finančním sektoru, v oblasti investičního bankovnictví a pojišťovnictví. „Mým cílem je posílit pozici lídra společnosti OVB v České republice na finančním trhu v oblasti poradenství a zprostředkování prodeje finančních produktů,“ říká Knapp a dodává „Velmi se těším na nové výzvy a na spolupráci s mými kolegy z představenstva, panem Freisem a panem Müllerem.“

Svoji bohatou kariéru začínal jako finanční analytik u Creditanstalt Investment company a.s., v pojišťovně Kooperativa pracoval na pozici ředitele centra pojištění osob. Jako člen představenstva nebo dozorčích rad působil ve společnostech Credit Suisse Asset Management, Credit Suisse Life & Pensions nebo v Allianz pojišťovně.

Knapp byl kromě toho od roku 1998 do 2003 členem Etické komise UNIS (Asociace investičních podniků) a v letech 2006 – 2008 byl předsedou výboru pro důchodovou reformu CAP (Česká asociace pojišťoven). Je ženatý a má jednoho syna. Mezi jeho největší zájmy patří sport a literatura faktu.

6 komentářů: “OVB Allfinanz posiluje představenstvo”

  1. OB napsal:

    Ani jeden příspěvek, který tady je nepsal nikdo z OVB, protože těch změn a novinek co se teď děje je velká řada!!!!!!!!!!!
    Už je to víc než trapný :))))

  2. Ale napsal:

    Pan Knap je turista, který nikde nic pořádného nedokázal. Proto tak často odcházel. Navíc pokud má v OVB na starost partnery a externí komunikaci, tak se pro řadové OVBáky nic nezmění. No, vlastně se nezmění nic, ať už by měl na starosti cokoli. Němci i ĽD mají co chtěli – loutku. Dál můžou ovládat situaci a plundrovat tuto loďku bez pořádného kapitána. Je to potvrzení cesty „nechceme žádné změny“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.