CZK/€ 23.770 -0,08%

CZK/$ 21.797 -0,75%

CZK/£ 26.892 -0,45%

CZK/CHF 23.801 +0,37%

12. 01. 2010

6 komentářů

OVB Allfinanz posiluje představenstvo

 


 

Michal Knapp byl do představenstva jmenován na základě bohatých zkušeností z působení ve vysokých manažerských pozicích ve finančním sektoru, v oblasti investičního bankovnictví a pojišťovnictví. „Mým cílem je posílit pozici lídra společnosti OVB v České republice na finančním trhu v oblasti poradenství a zprostředkování prodeje finančních produktů,“ říká Knapp a dodává „Velmi se těším na nové výzvy a na spolupráci s mými kolegy z představenstva, panem Freisem a panem Müllerem.“

Svoji bohatou kariéru začínal jako finanční analytik u Creditanstalt Investment company a.s., v pojišťovně Kooperativa pracoval na pozici ředitele centra pojištění osob. Jako člen představenstva nebo dozorčích rad působil ve společnostech Credit Suisse Asset Management, Credit Suisse Life & Pensions nebo v Allianz pojišťovně.

Knapp byl kromě toho od roku 1998 do 2003 členem Etické komise UNIS (Asociace investičních podniků) a v letech 2006 – 2008 byl předsedou výboru pro důchodovou reformu CAP (Česká asociace pojišťoven). Je ženatý a má jednoho syna. Mezi jeho největší zájmy patří sport a literatura faktu.

Vstoupit do diskuze 6 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Ale

  12 ledna, 2010

  Pan Knap je turista, který nikde nic pořádného nedokázal. Proto tak často odcházel. Navíc pokud má v OVB na starost partnery a externí komunikaci, tak se pro řadové OVBáky nic nezmění. No, vlastně se nezmění nic, ať už by měl na starosti cokoli. Němci i ĽD mají co chtěli – loutku. Dál můžou ovládat situaci a plundrovat tuto loďku bez pořádného kapitána. Je to potvrzení cesty „nechceme žádné změny“

  Odpovědět

 • Petr

  12 ledna, 2010

  Poměrně přesné!

  Odpovědět

 • ovbák z top

  12 ledna, 2010

  Na potápějící korábce se toho fakt moc nedá. Velmi přesné. Šplouchnutí do prázdna. Vlastně na dno.

  Odpovědět

 • Allinsider

  12 ledna, 2010

  Z Allianz musel odejít – průměrný necharizmatický manažer. Nic zásadního nepokazil, nic velice nedokázal. Nevím jestli OVB potřebuje manažera tohoto typu.

  Odpovědět

 • poradce OVB

  13 ledna, 2010

  Další vosková figurína do počtu.

  Odpovědět

 • OB

  17 ledna, 2010

  Ani jeden příspěvek, který tady je nepsal nikdo z OVB, protože těch změn a novinek co se teď děje je velká řada!!!!!!!!!!!
  Už je to víc než trapný :))))

  Odpovědět