CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

11. 04. 2011

0 komentářů

OVB Allfinanz i nadále posiluje svou pozici na českém trhu

 


 

Za uplynulý rok se finančním poradcům OVB Allfinanz, a.s. podařilo uzavřít 169 624 nových smluv a společnost tak v současné době spravuje  více než 2 miliony smluv pro 956 000 klientů v České republice. Zisk po  zdanění dosáhl téměř 70 milionů korun. 

Obchodní i finanční výsledky v roce 2010 nám dělají velkou radost. Jsou nejen důkazem toho, že proces, kterým OVB v uplynulých měsících prošla, byl správný, ale především toho, že klienti nám důvěřují a že se nám daří získávat nové, o čemž svědčí číslo 93 000 nových klientů v loňském roce,“  říká Michal Knapp, předseda představenstva a generální ředitel společnosti OVB Allfinanz, a.s. 

Ještě v roce 2010 nebyla situace na trhu vůbec jednoduchá, panovala zde značná nervozita, a to i u běžných spotřebitelů. OVB se přesto  podařilo pokračovat v nárůstu počtu uzavřených smluv a navyšovat provizní příjem. Je to úspěchem především samotných finančních poradců. Jasně se ukazuje, že OVB zvolila správnou cestu, když se soustředila na kvalitu poskytovaných služeb
a edukaci klientů v oblasti finančního poradenství v době, kdy  ostatní opatrně vyčkávali, “ říká Knapp. 

Podle něj je třeba také zdůraznit nejen ekonomické ukazatele společnosti za rok 2010, ale také projekty v rámci sociální odpovědnosti společnosti, do kterých se OVB plně zapojila. „Nejde jen o podporu trhu obecně a o tlak na zvýšení kvality finančních produktů či služeb, ale také o již zmíněné vzdělávání jak našich klientů, tak například žáků základních škol v oblasti financí a bankovnictví. OVB si  jako lídr trhu uvědomuje svou odpovědnost a bude se i nadále aktivně podílet na kultivaci a rozšiřování finančního vzdělání v České republice,“ uzavírá Knapp. 

Mateřská skupina OVB Holding AG své loňské výsledky publikovala již 30. března 2011. Detailní výsledky skupiny jsou k dispozici na adrese www.ovb.ag.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *