Pátek 22. března. Svátek má Leona.

Osobní účet jde založit online

Banky Daniel Kuchta 21.09.2011 | 17:22 0 Komentářů

Česká spořitelna spouští pilotní provoz založení Osobního účtu bez nutnosti návštěvy pobočky, nebo odesílání a podpisu papírových smluv.

Osobní účet bude možné založit online a pro klienty bude na rok zdarma vedení účtu, měsíční elektronický výpis, mezinárodní platební karta, výběry ze všech bankomatů ČS a přístup k účtu prostřednictvím internetového, telefonního a GSM bankovnictví SERVIS 24 (absolventi jej budou mít zdarma na dva roky a studenti po dobu studia).

Reagujeme na velkou poptávku klientů po online službách a chceme jim usnadnit založení Osobního účtu ČS, proto přicházíme s myšlenkou založení účtu z pohodlí domova a bez návštěvy pobočky nebo nutnosti podpisu smlouvy,“ uvedl Marian Paraska, ředitel odboru pasivní produkty České spořitelny. „Osobní účet ČS aktivně využívá už více než 2,24 milionu našich klientů. Toto číslo potvrzuje, že o Osobní účet je mezi klienty zájem a věříme, že s možností online založení účtu počet spokojených majitelů Osobního účtu ČS dále poroste,“ dodal Marian Paraska.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.