Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Od začátku roku si klienti BAWAG Bank uložili na své spořící účty 3 miliardy Kč

Banky Luboš Svačina 14.04.2008 | 10:07 0 Komentářů

Majitelé spořících účtů BAWAG Bank si za první čtvrtletí tohoto roku na své účty vložli více než 3 miliardy korun. Spořící účet BAWAG Bank nabízí úrokovou sazbu 3,5 % p. a.

Přijaté vklady  na spořicích účtech BAWAG Bank ve výši 3 miliardy Kč představují v porovnání s prosincem 2007 (kdy byl spořicí účet uveden na trh), nárůst 300% jak v počtu nově otevřených aktivních účtů, tak i podle objemu nových vkladů.


„Registrujeme vysokou a neklesající poptávku po tomto produktu. Stále se zvyšuje i průměrná výše vkladu. Podle našeho průzkumu klienty láká nejen vysoká úroková sazba, tj. 3,5% p.a., ale také že účet je zdarma a zdarma je i internetové bankovnictví, které nyní nabízí jedno z nejvyšších stupňů ochrany proti zneužití," říká Martin Kryl, člen představenstva odpovědný za osobní bankovnictví a dodává "BAWAG spořicí účet vyplnil mezeru na trhu. Jednoduchý produkt, který je jednoduché získat, vysoká úroková sazba a žádné zbytečné poplatky. Dnes také rozšiřujeme nabídku i pro účty v eurech.“

Majitelé spořících účtů BAWAG Bank neplatí žádné poplatky za otevření ani vedení běžného účtu. K obsluze mají zdarma k dipozici internetové bankovnictví. Zdarma jsou také všechny příchozí platby v českých korunách, zřízení jednoho trvalého příkazu, vklady hotovosti a výpisy z účtu. Účet si lze otevřít také prostřednictvím internetu.

Zdroj: Tisková zpráva BAWAG Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.