Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Novým ombudsmanem Poštovní spořitelny je Martin Kovář

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 13:46 0 Komentářů

Úkolem nového ombudsmana a ředitele péče o klienty je hájit zájmy a práva klientů, a to jak při stížnostech, tak i při tvorbě procesů a produktů v nejužším vedení banky.

Ombudsman v součinnosti s ostatními pověřenými útvary banky vytváří a sleduje průběh řešení stížností a zároveň stížnosti sám vyhodnocuje. Na zájmy klientů navíc dohlíží při tvorbě procesů a produktů v nejužším vedení banky, kterého je součástí,“ popisuje kompetence ombudsmana tiskový mluvčí Poštovní spořitelny Marek Roll.

Martin Kovář absolvoval magisterské a postgraduální studium na Univerzitě Karlově a má z minulosti zkušenosti v oblasti spolupráce s klienty. Doposud vedl řadu klientsky orientovaných projektů v ICT, státní správě i nadačním sektoru.

Po studiu učil na gymnáziu, poté pracoval v manažerských, statutárních a konzultantských pozicích například ve společnostech Český Telecom, Eurotel; MOLSA, na Ministerstvu práce a sociálních věcí, dále také v Nadaci O2, ČEZ – Nadaci Duhové energie a Nadaci CH77.

Naším dlouhodobým cílem je definovat nový vyvážený vztah mezi klientem a bankou a přiblížit pozici klientů na úroveň partnerů. Podobně jako v jiných institucích, i v bance si může klient stěžovat. Mým úkolem bude hájit ho i v těchto nepříliš příjemných chvílích,“ popisuje nový ombudsman.

Zdroj: Poštovní spořitelna

Čtěte dále:
Tomáš Prouza: Co znamená ombudsman?
Tomáš Prouza: Jaký bude český finanční ombudsman?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.