CZK/€ 24.745 +0,14%

CZK/$ 22.792 +0,00%

CZK/£ 28.930 +0,33%

CZK/CHF 25.049 -0,10%

23. 01. 2008

0 komentářů

Novým ombudsmanem Poštovní spořitelny je Martin Kovář

 


 

Ombudsman v součinnosti s ostatními pověřenými útvary banky vytváří a sleduje průběh řešení stížností a zároveň stížnosti sám vyhodnocuje. Na zájmy klientů navíc dohlíží při tvorbě procesů a produktů v nejužším vedení banky, kterého je součástí,“ popisuje kompetence ombudsmana tiskový mluvčí Poštovní spořitelny Marek Roll.

Martin Kovář absolvoval magisterské a postgraduální studium na Univerzitě Karlově a má z minulosti zkušenosti v oblasti spolupráce s klienty. Doposud vedl řadu klientsky orientovaných projektů v ICT, státní správě i nadačním sektoru.

Po studiu učil na gymnáziu, poté pracoval v manažerských, statutárních a konzultantských pozicích například ve společnostech Český Telecom, Eurotel; MOLSA, na Ministerstvu práce a sociálních věcí, dále také v Nadaci O2, ČEZ – Nadaci Duhové energie a Nadaci CH77.

Naším dlouhodobým cílem je definovat nový vyvážený vztah mezi klientem a bankou a přiblížit pozici klientů na úroveň partnerů. Podobně jako v jiných institucích, i v bance si může klient stěžovat. Mým úkolem bude hájit ho i v těchto nepříliš příjemných chvílích,“ popisuje nový ombudsman.

Zdroj: Poštovní spořitelna

REKLAMA

Čtěte dále:
Tomáš Prouza: Co znamená ombudsman?
Tomáš Prouza: Jaký bude český finanční ombudsman?

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *