CZK/€ 23.655 -0,13%

CZK/$ 21.982 -0,78%

CZK/£ 27.533 -0,24%

CZK/CHF 24.244 -0,36%

23. 01. 2008

0 komentářů

Nový Conseq realitní otevřený podílový fond

 


 

Podílové listy Conseq realitního otevřeného podílového fondu budou od ledna 2008 nabízeny veřejnosti prostřednictvím nezávislých finančních poradců, s kterými Conseq Investment Management spolupracuje, například jsou to společnosti AWD, s.r.o, Broker Consulting, a.s., Broker Trust, a.s., Fincentrum, a.s., Interlife, s.r.o., OVB Allfinanz, a.s., ZFP Akademie, a.s.

Cílem fondu je dosahovat v dlouhodobém horizontu stabilního zhodnocení svěřených prostředků měřeného v českých korunách, zejména investováním do nemovitostí v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy

Minimální investice je stanovena ve výši 100 000 Kč, přičemž minimální hranice pro následnou investici je určena ve výši 10 000 Kč. Očekávané zhodnocení při dodržení pětiletého investičního horizontu udává Conseq investiční společnost na úrovni 4 – 7%.

Manažerský poplatek investiční společnost stanovila na úrovni 1,5 %, přičemž v prvních třech měsících existence fondu poplatek nebude účtován a poté po dobu jednoho roku bude účtován v poloviční výši, tedy 0,75% z objemu spravovaných prostředků. Vstupní poplatek uvádí Conseq ve výši 3,5 % z objemu investice. Depozitářem fondu je UniCredit Banka.

V následujících měsících investiční společnost Conseq plánuje rozšíření nabídky pro privátní investory o další fondy kvalifikovaných investorů.

REKLAMA

V současnosti v České republice speciální realitní fondy nabízí pouze REICO investiční společnost České spořitelny a investiční společnost REALTIA. Porovnání a přehlednou nabídku těchto fondů jsme publikovali v článku Kupte si část obchodního centra.
Zdroj :
Tisková zpráva Conseq

Čtete dále:
Jan Traxler: Next 11 – Země budoucnosti: Nigérie
Petr Bukač: Investice s extrémně dlouhým investičním horizontem: Doporučit?
Daniel Kuchta: Portfolia podílových fondů mohou na konci roku vypadat než jindy
Petr Fejtek: V prosinci fondy předvedly standard

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *