Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Martin Novotný posiluje tým analytiků v Broker Consulting

Po letošním posílení oddělení marketingu, PR a komunikace, vzdělávání, přichází po Pavlu Kačerovi další nová tvář na analytické oddělení společnosti Broker Consulting a.s.Tým posiluje Martin Novotný (30). (Tisková zpráva BC)

Martin Novotný je finančnímu světu znám zejména z předchozího působení na pozici analytika a manažera pojišťovacích služeb ve společnosti Sophia Finance. Je spoluautorem knihy Osobní a rodinné finance, vydané nakladatelstvím Grada (2002). „Své strategické úkoly vidím v oblastech výběru a vývoje vhodných pojistných produktů, odborné podpory při vyjednávání o podmínkách pojistných produktů a ve vytváření obecné ekonomické analýzy zemí střední a východní Evropy pro strategické řízení společnosti. Moje působnost se nebude omezovat jen na Českou republiku, ale čeká mě i Maďarsko a Rumunsko. Budu se také podílet na dalším vývoji stěžejního produktu společnosti — finančního plánu,” popisuje Novotný svou úlohu.

„Expanze, kterou pro následující období plánujeme a již nyní realizujeme, vyžaduje rozsáhlé personální posílení centrály společnosti. Martin Novotný je zkušený a mediálně známý analytik. Od jeho přítomnosti si slibujeme další pokrok v oblasti kvality poskytovaných služeb,” vysvětluje Jan Lener, ředitel PR a komunikace.

Absolvent Vysoké školy ekonomické se ve volném čase věnuje cyklistice, volejbalu a lyžování.

Tisková zpráva Broker Consulting

6 komentářů: “Martin Novotný posiluje tým analytiků v Broker Consulting”

 1. obchodnik napsal:

  me se na BC libi predevsim jejich manazerske auto. pekny Mercedes AMG. to je pana reditele nebo je to standardni bonus?

 2. FL napsal:

  jen jestli to neni neco na urovni analytickyho centra ovb 🙂

  • Rychlonožka napsal:

   Až si přečtete alespoň jeden z Martinových článků, půjdete si nafackovat.

   • Ondřej Hrachový napsal:

    A co takhle mít za analytika Pavla Kohouta???:-)

    • Mario napsal:

     Vzhledem k tomu, že moc nerozumí derivátům, by pan Kohout mohl dělat analytika skutečně jenom v BC nebo v Partners:)

     • Jan Bartoš napsal:

      Bohužel o tomhle nemá cenu diskutovat. Já absolutně uznávám kvality pana Kohouta, ale vysvětlovat poradcům, že stavu klientského účtu bude tento analytik platný jako mrtvému zimník je nad moje síly. Zkusil jsem už několikrát, rozsoudí nás jen konečný stav účtu. Bohužel ty osobní jsou leckdy založené na oblehávání lidí. ( i když třeba v dobré víře)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.