Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

Kooperativa začala nabízet pojištění po telefonu

Pojišťovna Kooperativa začala v rámci rozšiřování klientských služeb nabízet začátkem srpna pojištění prostřednictvím telefonu.

Máme velmi dobré zkušenosti s pojištění on-line přes internet, tak jsme se rozhodli klientům nabídnout další rychlý, pohodlný a moderní prodejní kanál – naši nonstop bezplatnou zelenou linku 800 105 105 se zkušenými operátory,“ uvedl ředitel Centra zákaznické podpory Kooperativy Tomáš Szewieczek.

Pojišťovna poskytuje po telefonu zatím pojištění majetku občanů (domů, bytů, domácností a rekreačních objektů), pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli, povinné ručení a havarijní pojištění. Klienti za sjednání pojištění majetku po telefonu získají slevu 10 %.

Zdroj: Tisková zpráva Kooperativy

2 komentáře: “Kooperativa začala nabízet pojištění po telefonu”

  1. poradce napsal:

    Trochu se děsím toho, aby nezačala Kooperativa za půl roku prodávat po telefonu IŽP Perspektivu 4BN. Mohlo by to totiž dopadnout jako s Dynamikem na poštách, kde na přepážce prodávaly maminy asi tři balíčky. Dynamik za 500 Kč, 1000 Kč nebo 15000 kč. Klient si mohl jen vybrat. Zkrátka jak housky na krámě.Přitom mamina vůbec nevěděla, co je „uvnitř“ balíčku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.