Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Havarijní pojištění DIRECT Pojišťovny nově také přes internet

DIRECT pojišťovna pokračuje v rozšiřování jednoho ze svých prodejních kanálů a nabízí možnost sjednat havarijní pojištění už i přes internet.

Pojišťovna tento distribuční kanál považuje za zásadní a klíčový, což dokazuje také zavedení možnosti sjednat přes internet rovněž povinné ručení už na konci minulého roku.  Doposud se pojišťovna DIRECT specializovala především na pojištění prostřednictvím telefonu.

„K povinnému ručení, které přes internet prodáváme od prosince loňského roku, přibylo v těchto dnech také havarijní pojištění nabízené dosud jen po telefonu. Motoristé si tak již mohou na internetu sjednat kompletní autopojištění včetně všech připojištění,“ říká ředitelka obchodu a marketingu Klaudia Tóthová a pokračuje: „Internet je pro nás velmi důležitým komunikačním a prodejním nástrojem. Proto jej budeme i v budoucnu dále rozvíjet a věnovat mu stálou pozornost. Podíl internetového prodeje na celkovém počtu našich prodaných pojistek se neustále zvyšuje, v dubnu letošního roku činil již 28 %.“

Přímé prodejní kanály jsou ve světě velmi oblíbené a hojně využívané. Ve Velké Británii je více než polovina veškerého autopojištění prodávaná prostřednictvím přímého prodeje.

„Přímý model prodeje reflektuje trh, který se v průběhu let mění. Lidé dnes čím dál tím více chtějí šetřit nejen peníze, ale i čas,“ dodává Klaudia Tóthová.

Zdroj: Tisková zpráva DIRECT Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.