Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

Komerční pojišťovna zhodnotila svým klientům prostředky o 3,5 %

Klienti Komerční pojišťovny dosáhli na svých životních pojistkách v loňském roce zhodnocení 3,3 – 3,5 %. Konkrétní výnosnost závisí na typu sjednaného pojištění. V letošním roce garantuje pojišťovna svým klientům minimální zhodnocení na úrovni 3 % p.a.

Komerční pojišťovna je dceřinou společností Komerční banky nabízející především pojistné produkty navázané na bankovní služby (pojištění úvěrů, platebních karet apod.), nicméně součástí nabídky Komerční pojišťovny je například i investiční životní pojištění Vital Invest, který klientům umožňuje zvolit si výši pojistné ochrany i vlastní investiční strategii.

„Jsme rádi, že se nám díky úspěšné investiční strategii daří dosahovat již čtvrtým rokem velmi stabilních výsledků. Životní pojištění stále představuje vhodnou kombinaci zajištění rodiny se zhodnocováním finančních prostředků,“ říká výkonný ředitel pro marketing Komerční banky Zdeněk Mojžíšek.

Součástí portfolia podílových fondů investičního životního pojištění Vital Invest se v loňském roce stal Fond s garantovaným zhodnocením. Pro rok 2008 tak Komerční pojišťovna zaručuje svým klientům zhodnocení ve výši minimálně 3 % p.a. 

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.