Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

IŽP Vital Invest garantuje v letošním roce 3 % výnos

Komerční banka spolu s Komerční pojišťovnou poskytne klientům s investičním životním pojištěním Vital Invest záruku minimálního zhodnocení prostředků na úrovni 3 % p.a.

Jednou z variant zhodnocování prostředků investičního životního pojištění VITAL Invest je od listopadu loňského roku investice do  Fond s garantovaným zhodnocením. Vital Invest s využitím této investiční strategie garantuje klientům pro rok 2008 zhodnocení ve výši minimálně 3 % p.a.

"Garantované zhodnocení fondu je vyhlašováno vždy na období jednoho roku. Pro letošní rok nabízíme klientům Vitalu Invest zhodnocení ve výši minimálně tří procent,“ uvedl výkonný ředitel pro marketing Komerční banky Zdeněk Mojžíšek.

Nově došlo také ke zvýšení pojistných částek u úrazového připojištění a ke snížení správních nákladů v závislosti na výši investované částky.

„Jistotu a zabezpečení je možné rozšířit sjednáním komplexního úrazového připojištění, které je navíc od března letošního roku možno sjednat až do výše desetinásobku základních pojistných částek,“ doplnil Zdeněk Mojžíšek.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.