Neděle 26. září. Svátek má Andrea.

GE Money Bank rozšířila síť partnerů programu bene+

Banky Luboš Svačina 29.08.2008 | 15:02 0 Komentářů

GrandOptical a internetový obchod 123shop.cz rozšíří od 1. září řady partnerů věrnostního programu kreditní karty bene+.

GrandOptical nabídne 5 % zpět z každého nákupu kartou bene+, online prodejce 123.shop.cz má pro zákazníky připravenu 2% odměnu. S akčními výhodami přicházejí i stávající partneři. Agip zvyšuje odměny o víkendech, kdy klientům bude vracet 4 % zpět oproti běžným 3 %. Zákazníci Lifestyle Sports, kteří v průběhu září a října na kartu bene+ zakoupí zboží v hodnotě nad 3000 Kč, mají možnost vyhrát zájezd pro dva do Dublinu.

„Za necelé tři měsíce od uvedení bene+ na trh, jsme vydali desetitisíce těchto karet a zájem o ně neustále roste. To jasně potvrzuje skutečnost, že lidé chtějí být odměňováni za každé použití karty a zároveň chtějí peníze získané zpět použít podle svých potřeb,“ říká Charlie Coode, předseda představenstva a generální ředitel společnosti GE Money Multiservis. 

V současné době má věrnostní progam bene+ tyto partnery: Agip, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports, NeoLuxor, GrandOptical a 123.shop.cz. Partnerská síť se bude i nadále rozrůstat. 

Zdroj:
Tisková zpráva GE Money Multiservis 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.