Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

GE Money představila kreditní kartu s programem bene+

Banky Luboš Svačina 24.06.2008 | 12:50 0 Komentářů

Kreditní karta bene+ přináší na český trh novinku v principu uplatňování benefitů plynoucích z aktivního užívání karty. Držitel karty získá vždy minimálně 1 % z uhrady zpět na svůj úvěrový účet, čímž se mu automaticky sníží dlužná částka.

Držitel karty bene+ od GE Money za každý nákup dostane zpět 1 % z uhrazené částky zpět na svůj úvěrový účet, u obchodních partnerů však může tato „vratka“ činit 3 – 10 % ze zaplacené sumy. Obchodními partnery programu bene+ jsou v současnosti společnosti Agip, Cinestar, Cinema Villages, NeoLuxor, Lifestyle Sport a Datart.

Naším záměrem je nabídnout klientům vždy to nejlepší. Proto jsme se spojili s předními společnostmi na českém trhu, jako je Agip, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports či NeoLuxor. S těmito partnery jsem si jist, že vyhovíme přáním a požadavkům většiny spotřebitelů,“ uvedl Charlie Coode. „Navíc naši partnerskou síť chceme neustále rozšiřovat, a tak brzy do věrnostního programu přibudou i další členové,“ dodal Charlie Coode, generální ředitel a předseda představenstva společnosti GE Money Multiservis.

O kreditní kartu bene+ s 50 denním bezúročným obdobím si může zájemce zažádat buď prostřednictvím telefonu nebo webových stránek www.beneplus.cz. Kartu nabízí GE Money na první rok zdarma, v dalších letech její cena činí 499 Kč. Banka neúčtuje držiteli poplatky za vedení úvěrového účtu.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Multiservis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.