Středa 29. září. Svátek má Michal.

Fondy Parvest prošly změnou

Investice 27.03.2012 | 10:31 0 Komentářů

Společnost BNP Paribas dokončila změnu názvů i investičních strategií u některých fondů rodiny Parvest, zejména v oblasti fondů absolutního, popřípadě celkového výnosu.

Cílem změny v investičních strategiích je posílení nabídky fondů BNP Paribas, změny názvů si pak vynutila snaha společnosti sjednotit názvosloví a zjednodušit orientaci pro investory.

Fond Parvest Absolute Return World Currency 10 změnil název na Parvest Multi – Strategy FX, jeho strategie – investování na devizových trzích – se nemění. Fond Parvest Bond World změnil název na Parvest Flexible Bond World, což koresponduje se změnou strategie – dosažení absolutního výnosu 7% p.a. v USD při volatilitě okolo 10 – 14%.

Fond Parvest Equity Russia se přejmenoval na Parvest Equity Russia Opportunities, společně se strategií, která sází na koncentrované portfolio s cílem překonávat benchmark MSCI Russia o 10%.

Fondy Parvest Multi Assets 4 a Parvest Multi Assets 4 (USD) změnily jména na Parvest Multi Strategy Low Vol, respektive Parvest Multi Strategy Low Vol (USD) a jsou více diverzifikované, než Parvest Multi Strategy Medium Vol.

Fondy Parvest Target Return Plus (EURO), a Parvest Target Return Plus (USD) se přejmenovaly na Parvest Flexible Assets € a Parvest Flexible Assets (USD).

Zdroj: Tisková zpráva BNP Paribas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.