Čtvrtek 20. ledna. Svátek má Ilona.

Expobank CZ umožňuje investovat do zlata přes běžný účet

BankyInvestice 07.06.2019 | 15:23 0 Komentářů

Expobank CZ ve spolupráci s Českou mincovnou zavádí pro uživatele on-line NEO účtu Zlaté spoření. Uživatelé NEO účtu mohou do zlata měsíčně ukládat částku v rozmezí 500 až 7 000 korun. Banka umožňuje investovat do zlata ve formě zlatých mincí či zlatých slitků, které pro investory i běžné spotřebitele představují bezpečný způsob ochrany a zároveň zhodnocení financí.

Banka si pro klienty připravila lákadlo v podobě vstupního bonusu 500 korun ve zlatě. Lidé si mohou uložit mince či slitky zdarma v trezorech České mincovny nebo si je nechat doručit přímo do ruky.

Uzavření Zlatého spoření je jednoduché a bez zbytečného papírování. K jeho založení prostřednictvím našeho NEO účtu stačí čtyři kroky. Zvolit si měsíční spořicí částku, délku spoření a konkrétní produkt, do kterého se úspory zhmotní, tedy zlaté mince nebo slitky. Uzavření spoření je následně ze strany klienta potvrzeno podpisem pomocí SMS,“ uvádí Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace a tisková mluvčí Expobank CZ. „Klienti mají ve svém internetovém bankovnictví absolutní přehled o svém spoření, veškerých platbách i nákupech,“ dodává.

Zdroj: Tisková zpráva Expobank CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.