CZK/€ 24.740 +0,16%

CZK/$ 23.154 +1,09%

CZK/£ 29.386 +0,51%

CZK/CHF 25.959 +1,59%

11. 02. 2014

0 komentářů

E15: Broker Consulting chce po bývalém řediteli Pavlu Matouškovi miliony korun. Chystá žalobu

 


 

Podle finančně poradenské společnosti Broker Consulting má bývalý ekonomický ředitel společnosti Pavel Matoušek stát za společností SOSConsulting, která vymáhá škody klientů způsobené finančními zprostředkovateli. Společnost SOSConsulting má anonymní akcie, tudíž nelze vlastníky dohledat. Broker Consulting ukončil spolupráci s Pavlem Matouškem loni v lednu.

„Za žádnou společností SOSConsulting nestojím. Nejsem a nikdy jsem nebyl jejím spoluvlastníkem, či vlastníkem, nikdy jsem nebyl a nejsem jejím zaměstnancem, členem statutárního orgánu, spolupracovníkem ani obchodním partnerem,“ uvedl Pavel Matoušek pro E15.cz. Jediným odkazem na možné propojení Pavla Matouška se společností SOSConsulting je článek v časopisu Profi PF, v němž autor uvádí: „Klíčovými osobami jsou Ing. Filip Marcín, Ing. Pavel Matoušek a Mgr. Alexandar Žotev.“

Broker Consulting zvažuje podání žaloby. „V brzké době budou zažalovány, nebo jiným způsobem vymáhány,“ uvedl pro E15 Jan Lener, tiskový mluvčí společnosti.

Tip: Konkurenční doložky ve smlouvách s poradci jsou nejspíš neplatné

Zdroj: E15.cz

REKLAMA

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

 


Související články

Jak zapůsobí soud Bankmana-Frieda na krypto?

Někdejší hvězda kryptosektoru Sam Bankman-Fried nejspíše půjde do vězení, soud ho usvědčil z podvodu. Pád jeho dříve miliardové burzy FTX negativně ovlivnil i celé odvětví, ale v konečném důsledku to vlastně může být i pro něco dobré.

Text: Karel Pučelík

Foto: Zdroj: Pixabay.com

08. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *