Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

ČSOB Pojišťovna uvedla na trh životní pojištění FORTE

Rodinné investiční životní pojištění FORTE umožňuje pojistit až 2 dospělé a 5 dětí, přičemž každý pojištěný může mít flexibilně zajištěná rizika. Podle pojišťovny se jedná o velmi transparentní pojištění, u něhož klient ví, za co jaké poplatky hradí.

„Svou koncepcí se FORTE řadí mezi nejzajímavější produkty svého druhu na domácím trhu. Nejenže zajišťuje maximální finanční ochranu celé rodiny před všemi myslitelnými životními riziky, ale představuje i výhodnou možnost pravidelného ukládání a zhodnocování finančních prostředků. Je přitom jednoduché na sjednání, poplatkově vysoce transparentní a zároveň velmi flexibilní – rozsah pojistné ochrany a způsob investování lze kdykoli měnit,“ uvedl Vladimír Šimeček, ředitel odboru řízení produktů životního pojištění ČSOB Pojišťovny.

Pojišťění umožňuje sjednání poměrně vysokých limitů plnění jednotlivých připojištění. Kupříkladu plnění v případě trvalých následků úrazu dosahuje až 10 mil. Kč a denní dávky v případě úrazu či pracovní neschopnosti mohou být sjednány až na 4 tis. Kč.

Zdroj a další informace: Tisková zpráva ČSOB Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.