Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

ČSOB nabízí novou várku zajištěných fondů

ČSOB přichystala pro svoje klienty v dubnu další nabídku zajištěných fondů a jednoho akciového fondu, z nichž si vyberou jak konzervativní, tak i zkušenější investoři.

„Široká paleta dubnových fondů má potenciál oslovit více investorských skupin. Jsou tu zajištěné fondy připravené pro konzervativní investory, ale i jeden akciový fond nabízející, za určitých okolností, pravděpodobný  potenciál ročního  výnosu až 10 %. Na své si přijdou i klienti hledající produkt, který ochrání nejen jejich finance, ale i je samotné. Maximal Invest je vyhledávaný a populární z důvodu zajímavé kombinace zajištěného fondu a životního pojištění,“ řekl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu spoření a investice ČSOB.

Global Partners ČSOB Click s pamětí 1 připíše v prvním období výnos 3 % a další výnos je ovlivněn vývojem 30 akcíí v koši, kdy každá akcie s pozitivním výnosem přispívá 8 % a akcie s negativním vývojem přispěje svojí skutečnou výkonností. Investiční období trvá 4 roky a 7 měsíců. Výnos tohoto fondu je omezen na 27 %.

Optimum Fund ČSOB Double safety 2 upltňuje princip vyššího jištění díky metodě klik, na jejímž základě jsou ve dvou investičních obdobích (6 měsíců, 5 let) klientům fixovány výnosy. Dále používá metodu lookback, která klientům umožní větší objem výnosu a vyšší podíl na něm.

Maximal Invest ČSOB Premium 9 je fond navázaný na investiční životní pojištění, splatný za 5 let a 1 měsíc s fixním výnosem 3 % za rok, tedy 16,22 % za celé období.

Horizon ČSOB Jumper plus 1 je veden v euru a výnosem vázaným na chování akciového indexu DJ Eurostoxx. Jsou-li dodrženy určité podmínky, dává klientovi, kromě jiných výhod, pravděpodobný potenciál ročního výnosu 10 %. Investor se těší jistotě ochrany investice, pokud je pokles podkladového indexu menší než  50 % pod počáteční hodnotou. V případě poklesu vyššího než 50% , investice zajištěna není.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.