Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Nová várka zajištěných fondů od ČSOB

Březnová nabídka zajištěných fondů nabízí investorům široké spektrum možností investic a kromě koruny také investice v dolaru a euru.

Zajištěné fondy se opět vracejí do hledáčku drobných investorů. Opět stoupá poptávka a my na ni reagujeme velice pestrou nabídkou březnových zajištěných fondů. V tomto měsíci jsou navíc splatné některé úspěšné zajištěné fondy, jako třeba ČSOB světový click +13. I klienti, kteří budou chtít své výnosy reinvestovat, si budou mít z čeho vybrat. Nemusí přitom volit investice jen do fondů v českých korunách. Nabízíme možnost investic i v dolarech a eurech,“ doplnil k nabídce Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Prvním fondem v nabídce je Global Partners ČSOB Click s pamětí 1 se splatností 4 roky a 7 měsíců. Ten v prvním roce připíše klientovi zhodnocení 3 %, další vývoj je ovlivněn vývojem 30 podkladových akcií v koši. Každá akcie s pozitivním výnosem přispívá 8 % a akcie s negativním vývojem přispěje svojí skutečnou výkonností. Maximální výnos je omezen na 27 % za dobu splatnosti.

Druhým korunovým fondem je Optimum fund ČSOB Krátkodobý globální invest 1 se splatností 3 roky a 7 měsíců. Jeho výnos je odvozen od vývoje koše 30 akcií předních světových společností.  Výnos je čtvrtletně průměrován a není omezen, participace fondu je nastavena na 100 %.

Fond Global Partners ČSOB Variabilního růstu 3 nabízí investici do koše 30 akcií předních světových firem, neomezený maximální výnos a splatnost 5 let a 5 měsíců.

Dalším fondem je Global Partners KBC Meny 2 denominován v euru a splatný za 3 roky a 7 měsíců. Zhodnocení se odvíjí od koše tří středoevropských měn (CZK, PLN, HUF), přičemž při jakémkoliv růstu koše obdrží klient výnos v minimální výši 12 %. Participace je nastavena na 100 % a výnos není omezen.

V dolaru mohou investoři investovat do fondu Optimum fund ČSOB Globálního růstu USD 1, který investuje rovněž do 30 akcií,  které patří předním světovým společnostem (Nestlé, Pepsico, IBM). Investoři mají k dispozici 90% participaci na výnosech a splatnost 5 let a 5 měsíců.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.