Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

ČSOB nabízí nové fondy

ČSOB v létě přichází se dvěma novými chráněnými fondy s neomezenou délkou trvání a aktivní správou portfolia.

Novinkami v nabídce jsou fondy Archipel ČSOB Portfolio Pro May 90 a Master Fund ČSOB Private Portfolio Defensive/Balanced Pro.

První jmenovaný fond má v portfoliu nejvíce obsažené akcie a dluhopisy, a investici ochraňuje do 90 % ceny fondu dosažené k poslednímu dni měsíce dubna na bázi jednoho roku. Je denominován v euru.

Druhý fond je vhodný jak pro konzervativnější investory (varianta Defensive) s 95% ochranou investice, tak i pro dynamičtější investory (Balanced Pro) s ochranou investice do 90 %. První varianta investuje více do peněžního trhu, ta druhá pak do dluhopisů. Ochrana funguje na bázi jednoho roku a je určována z aktuální hodnoty podílového listu, minimální investice je pak 250 000 korun.

„Naše letní nabídka sleduje dva cíle. Předně chceme oslovit i náročnější a poučenější investory strukturami Portfolio Pro. Za druhé pokračujeme v unikátním tempu nabídky nových produktů. Již 5 let uvádíme měsíc co měsíc nové zajištěné fondy. Domníváme se, že do typického českého portfolia zajištěný fond nebo fond s částečnou ochranou investice patří spolu s klasickými bankovními produkty, na které jsou lidé již zvyklí,“ uvedl Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.