CZK/€ 24.740 +0,16%

CZK/$ 23.154 +1,09%

CZK/£ 29.386 +0,51%

CZK/CHF 25.959 +1,59%

02. 09. 2014

0 komentářů

ČNB varuje před M Property business group Ltd.

 


 

„Česká národní banka upozorňuje, že společnost M Property business group Ltd. se sídlem Global Gateway 8, Rue de la Perle, Providence, Mahe, Seychelles, nemá v současné době žádné oprávnění k poskytování zprostředkovatelských služeb v oblasti pojišťovnictví ani jiných služeb na finančním trhu v České republice a není ze strany České národní banky dohlížena,“ uvádí Česká národní banka na svých stránkách.

Společnost M Property business group Ltd. nabízí „sponzorství“ pojištění. V rámci něj klientovi hradí pojistné. Pro klienty je takový přístup značně rizikový, protože v případě ukončení plateb ze strany společnosti se stává neplatičem a dlužníkem, který může být postižen i exekucí.

Více o společnosti čtěte v článku „Nenechte za sebe platit pojistné. Je to podvod“.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

 


Související články

Na co se připojistit před cestou na dovolenou?

Součástí každé dovolené v zahraničí by mělo být kvalitní cestovní pojištění. Jednou z jeho nejdůležitějších součástí je kvalitní krytí léčebných výloh, které se vztahuje na úrazy a náhlá onemocnění. Kromě toho je dobré zvážit situace, pro které se vyplatí sjednání různých připojištění. Týká se to například cest do […]

Text: Redakce

03. 06. 2024

Rizika nového spoření DIP: Pozor na šmejdy, varují experti

Dlouhodobý investiční produkt (DIP) představuje od prvního ledna nový způsob zajištění na penzi. Rozšiřuje tak okruh možností spoření na stáří o produkty bankovního a investičního typu. Stát tedy nově umožňuje čerpat daňovou podporu celkem na čtyři produkty. Ke stávajícímu penzijnímu připojištění a životnímu pojištění přibyl DIP a […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

15. 05. 2024

Rozhovor: Pojišťovna má vyřešit problém, ne jen zaplatit škodu

Skutečnou hrozbou pro pojišťovny nejsou klimatické změny ani technologické firmy, které by si rády ukrojily díl trhu, ale to, jak rychle se dokáží pojišťovny přizpůsobit změnám a nepodcenit žádný aspekt, který na ně může dopadnout. V rozhovoru to uvedl prezident České asociace pojišťoven Martin Diviš.

Text: Redakce

24. 04. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *