Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

ČEZ nabídne hotovostní půjčky i kreditní karty

Banky 02.05.2016 | 09:21 0 Komentářů

Společnost ČEZ se rozhodla rozšířit své služby. Ve spolupráci se splátkovou firmou Essox, která je součástí skupiny Komerční banky, poskytne klientům půjčky na nákup solárních panelů a zařízení na výrobu vlastní energie. Nabídne ale i kreditní karty a hotovostní půjčky na cokoliv.

„Nejde o snahu konkurovat zavedeným bankám. Jde především o službu pro zákazníky, kteří od nás odebírají elektřinu nebo plyn. Chceme jim zjednodušit život a zvýšit jejich pohodlí,“ tvrdí mluvčí ČEZ Ladislav Kříž.

Na poskytování půjček se ČEZ připravuje již od podzimu 2014, kdy představil svou proklientskou strategii. Zákazníci se o novince dozví prostřednictvím dopisu, mailu, ale i telefonicky. „Kde máme zákazníky odebírající elektřinu a plyn, tam se jim budeme snažit nabídnout i další služby,“ říká Ladislav Kříž.

„Nedělají to kvůli zisku ze samotného poskytování finančních služeb. Je to spíše jeden z prostředků, jak si dlouhodobě udržet klienty a nabízet jim v budoucnu jiné služby,“ říká Marek Hatlapatka, hlavní investiční stratég společnosti Cyrrus.

Zdroj: iHNed.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.