CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

09. 06. 2014

0 komentářů

Budou banky kompenzovat ztrátu příjmů tzv. slevomaty i u nás?

 


 

„Banka se změní z dodavatele komoditní služby, jako je běžný účet, hypotéka a kreditní karta do role pomocníka s rodinnými financemi. Například v Británii a USA se banky už reálně snoubí s obchodníky a dodavateli služeb. Analyzují transakce klienta a podle nich mu umějí nabídnout významné slevy na věci a služby, za které obvykle utrácí. Mohou nabídnout i doplňkové služby nebo srovnání útraty a optimalizaci rodinných financí,“ uvádí David Slánský z KPMG.

„Česká spořitelna průběžně připravuje pro své klienty různé bonusy. Nejdeme však cestou přímého využívání dat klientů s ohledem na soukromí. Snažíme se spíše hromadně vyjednávat zajímavé podmínky u obchodníků. Máme také věrnostní program iBod, kde si klient vybírá odměnu sám. Oproti jiným sektorům jsou totiž banky ze zákona striktně regulované v nakládání s klientskými daty,“ říká Tereza Fořtová z České spořitelny.
Zdroj : iDnes.cz

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.