Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Broker Consulting si registroval známku BC Pool… bude konkurovat Broker Trustu?

Finančně poradenská společnost Broker Consulting si registruje ochrannou známku BC Pool. Začne poskytovat podporu dalším finančně poradenským společnostem? (Aktualizováno)

Žádost o registraci ochranné známky "BC Pool" podala společnost Broker Consulting koncem ledna u Úřadu průmyslového vlastnictví. Jak našemu serveru sdělil Jan Lener, Broker Consulting si ji registrovala v rámci jednáních se společností Top Consultant o možnosti poskytovat podporu namísto společnosti Broker Trust, která poskytuje zázemí individuálním poradcům a menším finančně poradenským firmám. Broker Consulting tuto činnost v nejbližší době rozvíjet nehodlá a bude se soustředit na regionální expanzi.

Broker Consulting působí na Slovensku a aktuálně rozvíjí činnost i v další zemi Evropské unie. Přitom vyhledává další příležitosti k rozšíření působnosti.

Aktualizace v 19:00:
Podle doplnění Jana Lenera bude značka "BC Pool" využita jiným způsobem – pro výrobu či dodávku bazénů. Pravděpodobnost využití značky k tomuto účelu je údajně stejná jako její využití v rámci finančního poradenství. Tomu ale neodpovídá kategorie zařazení v kategorii "(36) pojištovací a finanční služby".

2 komentáře: “Broker Consulting si registroval známku BC Pool… bude konkurovat Broker Trustu?”

  1. FL napsal:

    Neni dnes 1. aprila?

  2. Xenie napsal:

    Pan Lenert ma pravdu! Bazeny se hodi k nemovitostem co rodina Hrubych stavi za nase protipravne zadrzovane provize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.