Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Broker Consulting koupil servery fondmarket.cz a ifondy.cz

Společnost Broker Consulting, a. s., nezávislý finanční konzultant, podepsala 27. listopadu s firmou KZ Finance, s. r. o. smlouvu o koupi investičních internetových serverů ifondy.cz a fondmarket.cz. Jejich součástí je jedinečná aplikace Moje portfolio, kterou využívají investoři pro sledování vývoje svých investic. (Tisková zpráva BC)

V souvislosti s akvizicí ifondy.cz a fondmarket.cz vzniklo ve společnosti Broker Consulting k 1. prosinci 2008 oddělení e-commerce. Nové oddělení a vývoj dalších projektů v oblasti e-commerce povede dosavadní jednatel KZ Finance Marek Janšta, který se v minulých letech podílel na vývoji a provozování zmíněných webových portálů.

Spojením obou portálů se zázemím společnosti Broker Consulting vznikne podle Marka Janšty na finančním trhu jedinečný nástroj pro sledování a porovnávání investic a rodinných financí. „Chceme vytvořit pro klienty i konzultanty uživatelsky příjemné prostředí, v němž by mohli aktivně sledovat vývoj finančního portfolia v čase. Jedinečnost serverů spočívá mimo jiné ve schopnosti poskytovat pravidelné denní aktualizace vývoje kurzu až 3000 podílových fondů nabízených na českém a slovenském finančním trhu. Do budoucna chceme investiční aplikaci rozšířit o další finanční produkty,“ uvedl Janšta.

Aplikace fondmarket.cz, která byla vytvořena přímo experty společnosti KZ Finance, s. r. o., úspěšně funguje na finančním trhu už od roku 2000. Portál ifondy.cz již řadu let využívají investoři pro snazší orientaci v investicích do otevřených podílových fondů.

„Koupě serverů a spolupráce s Markem Janštou, který je v oblasti financí známou osobou, je dalším krokem naší strategie poskytovat nadstandardní podporu našim spolupracovníkům a přinášet unikátní služby našim klientům,“ uzavřel Jan Lener, ředitel PR a komunikace.

Tisková zpráva Broker Consulting

Jeden komentář: “Broker Consulting koupil servery fondmarket.cz a ifondy.cz”

  1. Ondřej Hrachový napsal:

    Tak to je bomba. Včera jsem zrovna napravoval sračky od Brokerů. Materiály mám k dispozici…
    Rychlá analýza, hypotéku neřeší pokud je s ní klient spokojený a výsledný plán složený ze dvou evropských 🙂
    Good luck

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.