Neděle 25. října. Svátek má Beáta.

Air Bank zruší TOP3 garanci úrokových sazeb

Banky 22.11.2016 | 15:05 2 komentáře

Air Bank hodlá v příštím roce představit řadu novinek. Klientům však na konci roku vezme výhodu v podobě garantované úrokové sazby spořicích účtů TOP3 garanci ve výši 0,3 %. Vyšší úrok získají pouze aktivní klienti, kteří využívají platební kartu.

„Ve všem, co děláme, se dnes zaměřujeme na aktivní klienty. Vysoké úročení na účtech jsme i přes nepříznivý vývoj na trhu drželi dlouhou dobu všem. V dnešní době extrémně nízkých úroků už ale chceme stovky milionů vyplacených ročně na úrocích investovat do klientů, kteří nás využívají pro každodenní placení,“ vysvětluje Michal Strcula, generální ředitel Air Bank.

Úroková sazba pro klienty, kteří používají platební kartu alespoň pětkrát měsíčně, by měla zatím zůstat ve výši jednoho procenta pro vklady do 250 tisíc korun. Do budoucna chystá banka pro klienty možnost vyššího úročení prostřednictvím nového investičního produktu. Během příštího roku chce banka také rozšířit síť bankomatů na 350  a nabídnout nové hypotéky.

Zdroj: Tisková zpráva Air Bank

2 komentáře: “Air Bank zruší TOP3 garanci úrokových sazeb”

 1. MP napsal:

  Pokud se vam zruseni TOP3 garance take nelibi, poslete to do CNB. Ta dohlizi na bankovni trh a klamavou reklamu muze postihovat.
  http://airbankmuzetejimitradi.blogspot.cz/2017/01/stiznost-na-air-banku-u-cnb.html

 2. nespokojeny zakaznik napsal:

  Dovoluji si upozornit na fakt, že Air Bank slibovala TOP3 garanci napořád. Od 1.1.2017 byla TOP3 garance zrušena. Chcete svěřit svoje peníze bance, která porušuje svoje sliby? Můžete mít takovou banku rádi? Prohlašují o sobě, že se ke zákazníkům chovají „otevřeně a pravdivě“ – https://www.a­irbank.cz/o-air-bank/ (klikněte na Více o bance)..
  Jak vypadá „vždy“ podle Air Bank:
  11–2011 http://www.fin­parada.cz/328-.aspx
  Už od našeho startu v roce 2011 vám jako jediná banka ručíme za to, že váš úrok na spořicím účtu bude vždy mezi třemi nejvyššími. Říkáme tomu TOP3 garance
  11–2016 https://www.a­irbank.cz/5let/
  Na konci letošního roku totiž zrušíme TOP3 garanci a její současnou sazbu 0,3 % snížíme na nulu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.