Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Zajistěte se pro případ závažných onkologických onemocnění

Podle nejrůznějších statistik zůstává rakovina dlouhodobě druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR po nemocech srdce a cév, a to u obou pohlaví. Poslední průzkumy Pojišťovny České spořitelny ukázaly, že onkologická onemocnění jsou v Čechách vůbec nejobávanější z vážných nemocí – bojí se jich tři lidé ze čtyř. Patří také k nemocem, s nimiž má zkušenost téměř každá česká rodina. V blízkém okolí se s rakovinou setkal každý druhý Čech. Největší strach máme z rakoviny zažívacího traktu, která také patří u obou pohlaví v Čechách k nejčastějším diagnózám.

Je důležité se pro takové situace dobře zajistit. „Léčba onkologických onemocnění je díky moderní péči čím dál tím úspěšnější, avšak vyžaduje mnoho času,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny, a doplňuje: Následkem velmi vážných onemocnění obvykle bývá dlouhodobý výpadek příjmu, avšak Češi stále nepatří k těm, kteří by se pro tyto případy pojistili, což nám potvrzují jak průzkumy, tak interní dlouhodobá statistika.Nižší příjem je v rodinném rozpočtu samozřejmě velice citelně znát. Je tedy dobré se dopředu připravit a vyřešit možné ztenčení rodinných financí dobrým pojištěním. Vždyť s jistou finanční podporou v podobě vysokého pojistného plnění je snazší se na léčbu plně soustředit a současně také napnout všechny síly na úspěšné uzdravení. Nyní můžete pro případ onkologického onemocnění využít novinku od Pojišťovny České spořitelny, která připravila podzimní zvýhodněnou akci zaměřenou právě na takové vážné životní situace.

Klientům, kteří si od 14. 9. 2015 do 30. 11. 2015 sjednají riziko velmi vážných onemocnění v rámci FLEXI životního pojištění (nebo pojištění pro děti FLEXI JUNIOR) a v budoucnu onemocní některým ze závažných onkologických onemocnění, vyplatí dvojnásobek pojistného plnění. Akce platí i pro stávající klienty FLEXI životního pojištění, kteří si stejné riziko nyní poprvé sjednají do své pojistky změnou stávající smlouvy (zvýhodnění se netýká změny u smlouvy pro dětské pojištění FLEXI JUNIOR).

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce.

flexi-02Příklad:

Klient si sjedná 23. 9. 2015 novou smlouvu s pojištěním velmi vážného onemocnění v kompletní variantě na pojistnou částku 500 000 Kč. Za deset let mu bude diagnostikován zhoubný nádor.

 

Plnění bez akce

Plnění s akcí

Pojištění velmi vážných onemocnění

500 000 Kč

1 000 000 Kč

Víte, že:

  • V počtu nově diagnostikovaných zhoubných nádorů patří Česká republika mezi nejzatíženější státy světa?
  • Významnými faktory nárůstu počtu nemocných jsou zvyšující se průměrný věk obyvatelstva, zevní vlivy (kouření, strava) a genetické predispozice?
  • Mezi nejčastější diagnózy onkologických onemocnění patří u mužů nádory prostaty, tlustého střeva a plic?
  • Ženy se nejčastěji potýkají s nádory prsu, tlustého střeva, dělohy a plic?
  • Rakovina zůstává dlouhodobě druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR po nemocech srdce a cév, a to u obou pohlaví?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.