Úterý 14. července. Svátek má Karolína.

Vyhrajte lístky na seminář Briana Tracyho "Umění výjimečného vůdce" v hodnotě 399 eur

Čeští a slovenští manažeři mají příležitost osvojit si mimořádně efektivně znalosti úspěšného vedení firmy. Již 25. listopadu 2010 vystoupí v Bratislavě trenér lídrů Brian Tracy se svým speciálně připraveným seminářem „Umění výjimečného vůdce“. Dvě vstupenky na tuto akci můžete vyhrát v soutěži na Investujeme.cz.

Brian Tracy se více než 40 let věnuje rozvoji lidských zdrojů a osobní efektivity a je považován za významného odborníka v této oblasti. Jeho seminářů se každoročně účastní statisíce lidí. Pomáhá vedoucím představitelům světových korporací jako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým dalším. Vytvořil více než 500 školicích programů, což se mu podařilo jako jedinému školiteli v historii a prostřednictvím kterých pokrývá celé spektrum lidské i podnikové výkonnosti. Je autorem 49 knih, které byly přeloženy do 36 jazyků a prodávají se v 52 zemích světa.

Soutěžní otázka: Kolik lidí ročně Brian Tracy jako řečník školí?

a) přibližně 4 miliony

b) přibližně 400 tisíc

c) přibližně 250 tisíc

d) přibližně 25 tisíc


Odpověď na otázku s kontaktem na sebe posílejte na adresu soutez@investujeme.cz s předmětem "Soutěž Brian Tracy" do 15. listopadu 2010 do 12. hodiny. Z jedné e-mailové adresy akceptujeme pouze jednu odpověď.

Servery Investujeme.sk a Investujeme.cz jsou mediálními partnery akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.