CZK/€ 24.380 +0,14%

CZK/$ 23.706 +0,67%

CZK/£ 28.780 -0,02%

CZK/CHF 25.162 +0,38%

Text: Redakce

28. 08. 2017

0 komentářů

VI. mezinárodní konference EFPA Česká republika 2.1 – „Tradice v novém formátu“

 

Po roce se opět přiblížila největší mezinárodní konference na finančním trhu v ČR – VI. mezinárodní konference EFPA ČR. Ta se v letošním roce uskuteční 20. 9. 2017 v pražském Congress Hotelu Clarion a slibuje velmi zajímavý program. 

Do nové „pětiletky“ si Evropská asociace pro finanční plánování Česká republika (EFPA ČR) dala za cíl svoji konferenci posunout opět kvalitativně výše. Do plánování přizvala své členy – elitní poradce a držitele certifikátu Evropský finanční poradce – EFA (European Financial Advisor) a společně připravili zcela nový program konference. Ten je obohacený nové prvky a aktivity, které si sami účastníci předchozích ročníků přáli.

Na VI. mezinárodní konferenci EFPA se tak můžete těšit na:

  • nový formát konference s větším zastoupením vzdělávání
  • více než 300 účastníků a přes 20 partnerů
  • přednášku Karla Janečka „Tajemství Karla Janečka“
  • 8 tematických workshopů paralelně ve 2 sálech
  • 6 zahraničních řečníků (Německo, JAR, Velká Británie, Holandsko, Rakousko, Slovensko)
  • společenský večer po skončení konference
  • atraktivní prostředí Congress Hotelu Clarion
  • podporu dobré věci – 50 Kč za každého účastníka bude darováno Projektu Šance (www.projektsance.cz)

V následujících týdnech se podrobněji dozvíte o hlavních bodech programu a jednotlivých řečnících. Již nyní jsou k dispozici informace o nich a také anotace jejich prezentací a workshopů na webu konference www.efpa.cz/konference.

Kapacita konference je k tomuto okamžiku zaplněna z více než dvou třetin, pokud se tedy chcete této akce zúčastnit, s registrací příliš neváhejte. Přihlášení, stejně jako další informace o konferenci naleznete na www.efpa.cz/konference.

REKLAMA

EFPA - logo

EFPA Česká republika je zájmové sdružení právnických osob založené v roce 2010. Je součástí evropské sítě EFPA Europe, nejrespektovanější evropské organizace udělující certifikáty v oblasti finančního poradenství a plánování. Cílem EFPA ČR je podporovat a zavést evropské kvalifikační a etické standardy do služeb ve finančním poradenství v ČR a na Slovensku. EFPA ČR je institucí akreditovanou Českou národní bankou pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti pro makléře, investiční a finanční poradce a zprostředkovatele. Členové Rady EFPA a jejích komisí se podílí na tvorbě metodik a v rámci pracovních skupin i legislativních předpisů. Vytváří tak prostředí pro zkvalitňování českého trhu finančního poradenství.

Více informací naleznete na www.efpa.cz.

Odborný server Investujeme.cz je mediálním partnerem konference.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Zapomenuté miliony? Digitální dědictví nikdo neřeší

Dědictví se v rámci právní ochrany majetku řeší stále více. Řada lidí sepisuje závěti a přemýšlí nad tím, co bude s jejich nemovitostmi, penězi či dalším majetkem po jejich smrti. Jak upozorňuje advokát Pavel Strnad z AK Polverini Strnad, prakticky nikdo ale neřeší své digitální dědictví – účty a […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

04. 08. 2022

Sedm důvodů, proč být pozitivní za současných podmínek na trhu

Jak jsem již dříve zmínila, současné prostředí na globálních trzích považuji za příliš pesimistické. Před dvěma lety jsme se nacházeli ve víru celosvětové pandemie a nebyli jsme si jisti, zda se vůbec někdy podaří vyvinout účinnou vakcínu proti COVIDu. Dnes se nacházíme v jiné situaci. Samozřejmě, že […]

Text: Redakce

Foto: Invesco

02. 08. 2022

Průzkum: Doplňkové penzijní spoření má jen 5 % dětí

Tři čtvrtiny Čechů ví o možnosti sjednat doplňkové penzijní spoření dětem, sjednané ho má ale jen 5 % nezletilých. Respondentům na něm vadí především nízké zhodnocení. To přitom u vyvážených strategií loni dosáhlo téměř 5 %. Překážkou je i dlouhé trvání produktu. Na to penzijní společnosti reagují […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

29. 07. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.