Pátek 14. srpna. Svátek má Alan.

Soutěž: Vyhraj stylový komunikátor iPhone 4

Odborný server Investujeme.cz spolu s partnerem soutěže AXA životní pojišťovna nabízejí pravidelným čtenářům serveru Investujeme.cz příležitost jak získat stylový komunikátor iPhone 4. Stačí správně odpovědět alespoň na jednu soutěžní otázku. Čím více správně zodpovězených otázek, tím větší šance na výhru.

Trvání soutěže:  20.9.2010 – 3.10.2010
Cena pro vítěze: Apple iPhone 4
Partner soutěže: AXA životní pojišťovna

Odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailu na adresu soutez@investujeme.cz

Do losování o iPhone 4 budou zařazeni všichni soutěžící, kteří odpoví správně alespoň na jednu otázku. Čím více otázek soutěžící správně zodpoví, tím větší šanci na výhru získá. Za každou správnou odpověď bude soutěžící zařazen do losování (pět správných odpovědí = pětkrát větší šance na výhru). Podmínkou je, že musí být každá odpověď spolu s číslem otázky ke které patří zaslána zvlášť v samostatném emailu. Nápovědu hledejte na stránkách partnera soutěže AXA životní pojišťovny.

Soutěžní otázky

1.Jaká je pojistná doba u investičního životního pojištění Balance Komodity?

a)      5 let

b)      6 let

c)      8 let

2.Jak vysoké je minimální pojistné, které lze investovat do pojištění Balance Komodity?

a)      70 000 Kč

b)      100 000 Kč

c)      120 000 Kč

3.Jaký je poplatek za sjednání pojištění Balance Komodity?

a)      1 % z investované částky

b)      1,5 % z investované částky

c)      Klient žádný takový poplatek neplatí

4.Jaká minimální část investovaných prostředků je klientovi vyplacena na konci pojistné doby?

a)      75 %

b)      90 %

c)      100 %

5.Na vývoj cen jakých komodit je navázán výnos investice do produktu Balance Komodity?

a)      Ropa, zlato, stříbro, zemní plyn, nikl, zinek, měď, sojové boby, kukuřice a cukr

b)      Ropa, zlato, stříbro, zemní plyn, nikl, zinek, měď, sojové boby, rýže a cukr

Pravidla soutěže „Vyhraj stylový komunikátor Apple iPhone 4“:

1. Organizátor soutěže

Soutěž pořádá Fincentrum Media s.r.o. se sídlem Pobřežní 620/3, Praha, 180 00 zapsaná u Městského soudu v Praze oddíl C., vložka 78949 (dále jen "organizátor").

2. Pravidla soutěže

Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu soutěžního období na webové stránce www.investujeme.cz.

3. Komu je soutěž určena?

Tato soutěž je určena všem občanům České republiky,  s výjimkou zaměstnanců organizátora, zaměstnanců partnera soutěže a jejich rodinných příslušníků. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké ve smyslu § 116 a 117 Obč. z. Ze soutěže budou dále vyloučeni všichni účastníci, jejichž odpovědi budou doručena v jiném nežli předepsaném formátu v čl. 4. těchto pravidel.

4. Jak se soutěže platně zúčastnit?

Soutěž proběhne v období od 20. 9. do 3.10. 2010 (dále "soutěžní období"), každý den od 0.00 do 24.00. Odpovědi na soutěžní otázky je nutné provést následujícím způsobem:

 • Účastníci musí zasílat své odpověďi na soutěžní otázky prostřednictvím e-mailu na adresu soutez@investujeme.cz kdykoliv v průběhu trvání soutěže, nejpozději však do 3.10. 2010.
 • E-mailová zpráva musí obsahovat odpověď, kterou soutěžící považuje za správnou. 
 • E-mailová zpráva musí mít v předmětu „Soutěž s AXA životní pojišťovnou“, tělo zprávy pak musí obsahovat správnou odpověď spolu s číslem otázky ke které patří a na dalším řádku jméno, příjmení, město bydliště a telefonický kontakt na sebe.
 • Otázek je celkem 5 .
 • Každý účastník soutěže musí odopvědět alespoň na jednu otázku správně. Je možné vybrat libovolnou otázku. Pokud soutěžící správně odpoví na více otázek, je nutné každou odpověď zaslat v samostatném emailu zvlášť. Každý email se správnou odpovědí = jedna šance na výhru.
 • Účastník soutěže může soutěžit pouze za sebe a odpovědět pouze jednakrát na všech pět otázek. Pokud na otázku odpoví vícekrát, je vyřazen z losování.

Jakékoliv nepřesnosti ve formátu emailové zprávy mají vliv na automatické vyhodnocení a nejsou akceptovány. E-mailová zpráva nesplňující výše popsané náležitosti bude označena za neplatnou.

Z doručených emailových zpráv se správnou odpovědí bude vylosován výherce soutěže, a to na závěr soutěžního období, způsobem stanoveným v čl. 6 těchto pravidel.

5. Ceny

Do této soutěže byla vložena cena AXA životní pojištovnou

1. cena
Apple iPhone 4

6. Výherce

Výherce bude vylosován softwarovou aplikací ze správných doručených odpovědí.

Výherce bude o výhře informování ve zpětném emailu. Pokud nebude výherce na informaci o výhře reagovat během následujících 7 dnů, cena propadá ve prospěch druhého vybraného výherce (náhradníka). Cena bude výherci předána osobně v sídle organizátora nebo doručena poštou jako obchodní balík. Organizátor soutěže není odpovědný za nedoručení výher prostřednictvím České pošty. Pokud si výherce nepřevezme svou výhru do jednoho měsíce po skončení soutěže, propadá výhra ve prospěch organizátora.

7. Souhlas se zpracováním osobních údajů – schválení pravidel

Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Výherci souhlasí s uvedením svého jména a příjmení a města bydliště. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména, případně fotografie výherců a zpracovat osobní data pro marketingové účely a zaslání výher, a to až do odvolání souhlasu. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherce může být zveřejněn na webových stránkách www.investujeme.cz včetně podstránek.

Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

 

Skupina AXA

AXA Group je celosvětovým leaderem v oblasti finančního zabezpečení. Finanční skupina AXA působí v České republice prostřednictvím penzijního fondu, životní pojišťovny, pojišťovny (se zaměřením na neživotní pojištění) a investiční společnosti.

Kontakty

Infolinka: 14 292, E-mail: info@axa.cz , Web: http://www.axa.cz/

Klientské centrum Praha
Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Klientské centrum Brno
Nám. Svobody 18
602 00 Brno

17 komentářů: “Soutěž: Vyhraj stylový komunikátor iPhone 4”

 1. Ganesh napsal:

  Dobrý den, už je to týden od skončení soutěže… kdy budou výsledky?

 2. Denny napsal:

  Kdy budou výsledky soutěže?

 3. Pokluban napsal:

  Nemůžu se nějak dopátrat jak vlastně soutěž skončila… Nebo je to další z podvůdků?

 4. enrxlu napsal:

  [Odstraněn spam]

 5. Deinator napsal:

  Jen chci říci, že se mi tenhle nápad soutěže jako reklama na investiční produkt velmi líbí, kdyby se známkoval, dal bych 1+ 🙂 a určitě se zůčastním.;)
  PS. Doufejme, že to přitáhne i lidi, které se o investování dosud příliš nezajímají.

 6. viglib napsal:

  To se mi snad zda 🙂 Takze misto formulare budeme v roce 2010 vyplnovat e-mail dle navodu? :DDD

 7. fiddel napsal:

  Číslo otázky nemusí být napsané? Jak tedy poznáte na jakou otázku chci odpovědět?

 8. PepaZDepa napsal:

  Pokud to správně chápu, tak v jedné zprávě má být odpověď pouze na jednu soutěžní otázku, tj. nelze poslat odpověď na všechny otázky najednou. Nicméně z popisu mi není příliš jasné, jak označím na onom odpovědním řádku číslo otázky na kterou odpovídám? („1 – f“ aj.)?

  • Martin Slapnička napsal:

   Ano pochopil jste správně. Chcete mít vícenásobnou šanci vyhrát, je třeba každou odpověď zaslat zvlášť a správnou odpověď označíte vybraným písmenkem číslo otázky není povinné, ale může být.

 9. tygr napsal:

  koukám, že Fincentrum si takhle chce udělat další databázi kontaktů 🙂

  • Martin Slapnička napsal:

   Omyl, jedná se o soutěž na zakázku partnera soutěže (nikoliv sesterské společnosti Fincentrum). Je to běžná placená reklamní kampaň, kterou klient objednává každý rok.

   • Tygr napsal:

    Ono to je vidět z pravidel soutěže, kdo soutěž pořádá a kde ty kontakty skončí…..

    • Petr Zajíc napsal:

     😀 musím přiznat, že podobné konspirační teorie mě vždycky pobaví, jen tak dál.

     • Kolemjdoucí napsal:

      Pane Zámečníku, chcete říct že Fincentrum media nemá nic společného s Fincentrem, nebo jakou konspirační teorii myslíte?

      • Petr Zajíc napsal:

       Samozřejmě že má Fincentrum Media, s.r.o. něco společného s Fincentrem a.s. – má stejné majitele (Petra Stuchlíka a Martina Nejedlého). To si ostatně můžete dohledat v Obchodním rejstříku stejně jako informaci, že Fincentrum Media vlastní část Fincentra, a.s. ;-).

       Předchozím příspěvkem chci říci jen to, co jím říkám, tedy to, že mě skutečně baví konspirační teorie s nimiž se v diskusích na Investujeme.cz setkávám. Vzhledem k tomu, jak vím, jak fungují vztahy (a ovlivňování) mezi Fincentrem a Fincentrem Media (a to jsem několikrát nejen v diskusích uváděl), tak mi veškeré konspirační teorie přijdou skutečně zábavné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.