Pátek 15. ledna. Svátek má Alice.

Slevové weby nabízejí hodinový hotel i seminář o investicích. Kam až to půjde?

Boom slevových webů už pomalu upadá. Z toho důvodu se provozovatelé snaží zaujmout čím dál tím větší spektrum zákazníků. Na slevách naleznete už opravdu všechno.

Slevových webů už je u nás několik set. Přitom zdaleka ne všechny se uživí. Zhruba před dvěma lety to byl zlatý důl, ale teď jich několik zkrachovalo.

Portály nabízející slevy založily i vlastní asociaci. Chtějí tím předejít podvodníkům a dali dohromady dokonce i etický kodex, který má chránit zákazníka a jeho peněženku.

Některé stránky nabízejí všechny slevy na jednom místě. Můžete si zvolit, jaká oblast vás zajímá nebo z jakého města chcete slevy zobrazit. Není to však až tak přehledné, jak by uživatel očekával.

Nejčastěji se na slevách paradoxně nabízí jídlo, například pizza, hamburgery, žebírka, řízky, další pochoutky a hubnoucí procedury. Pravděpodobně jde o to nejdřív se pořádně najíst a pak získaná kila shodit na různých procedurách a cvičení.

Wellness je v kurzu

Fenomén, se kterým se díky slevovým webům roztrhl pytel, jsou wellness pobyty.  Víkendové zájezdy se lépe prodávají, když je tam slůvko wellness. Občas to však znamená, že v ceně máte navíc jednu masáž nebo nějakou hubnoucí proceduru.

 

Ne každá akce je výhodná, jak se na první pohled zdá. Před zakoupením slevy si nabídku pečlivě prostudujte a rozmyslete si, zda je pro vás opravdu výhodná. Snadno můžete přehlédnout, že čerpat slevu nelze o víkendu, po 16 hodině nebo že kupon uplatníte jen několik desítek kilometrů od vašeho bydliště.

 

Slevy, na co si jen vzpomenete

Ušetřit díky slevovým webům můžete takřka na všem. Zajímavá nabídka z poslední doby je například investiční seminář do zlata a stříbra. Seminář láká na informace o tom, jak správně investovat a vydělat si tak nějaké peníze. Investiční společnost se také na semináři samozřejmě představí a nabídne zřídit si nějaké investiční portfolio přímo na místě.

 

Během doby, kdy u nás slevové servery fungují, jsme si mohli koupit i slevy z oblasti financování bydlení. V nabídce byla například sleva na stavební parcelu, pozemek na měsíci, ale i stavební spoření a poukaz na hodinového manžela, který vypomůže s opravami v domácnosti.

 

Je pravda, že díky těmto akcím se člověk dozví, co je zrovna v kurzu. Osobně bych nikdy nevěděla o liposukci zmražením, škrábání na zádech (které mimochodem v akci stojí cca 800 korun za hodinu), zabalení do banánových listů, o regeneračních a repelentních náramcích a rotopedu v leže.

 

V cizině jsou v prodeji na internetu a ve slevových akcích mnohem dál. Minulý týden jedna matka v Austrálii nabídla v internetové aukční síni eBay své dvě nezletilé děti. Prý šlo o vtip a tamní soudy matku z ničeho neobvinily. Policii však dělají vrásky na čele ti, kteří za děti peníze opravdu nabídli.

 

 

Co se nabízí nejčastěji:
Wellness pobyty
Masáže
Hubnoucí procedury
Jídlo
Kosmetika
Manikúra
Cvičení
Nejkurióznější nabídky:
Hodinový hotel
Sleva na semináře o asertivním chování
Seminář o investicích
Sleva na erotické pomůcky
Škrábání na zádech
Zabalení do banánových listů
Sleva na ekoperlátor
Sleva na pouta

Nakupujete na slevových portálech?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.