CZK/€ 24.660 +0,10%

CZK/$ 25.565 +0,12%

CZK/£ 27.628 +0,20%

CZK/CHF 25.946 +0,64%

Text: Milan Vodička

19. 05. 2021

1 komentář

Petr Kellner: Chtěl bych vybudovat firmu, na kterou budou Češi pyšní

 

Foto: PPF

„Chtěl bych vybudovat firmu, na kterou budou Češi pyšní,“ konstatuje v osmiminutovém vzpomínkovém videu Petr Kellner. Ten tragicky zahynul na konci letošního března při pádu vrtulníku na Aljašce. 

„Zítra by Petr Kellner oslavil 57. narozeniny. Doopravdy ho bohužel znalo jen málo lidí, ale existuje pár historických záznamů, kde je alespoň trochu vidět, jaký doopravdy byl,“ uvedl na Twitteru Vladimír Mlynář, ředitel komunikace a člen představenstva PPF.

Ve videu mluví Kellner mimo jiné o tom, proč si chrání soukromí, jaké je jeho politické přesvědčení, o vizích PPF nebo o pomoci v době covidu.

Sestřih najdete na webu PPF.

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Bude „zelenější“ kryptoměna přístupnější?

Kryptoměny jsou často kritizovány pro svou „těžbu“ jako neekologické. Ethereum však po největší úpravě v jeho historii začalo fungovat na jiném systému, který energetickou náročnost snižuje. Může tak přinést další možnosti i přilákat nové investory.

Text: Karel Pučelík

Foto: Zdroj: Piaxabay.com

26. 09. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
  • Mirek

    19 května, 2021

    PPF odchod svého zakladatele zvládne. Pro celou ČR je ale velká škoda, že přišla o podnikatelský vzor a zatím asi jediného člověka, který uměl dělat byznys ve světové extratřídě, ne jen v malém českém rybníku.

    Odpovědět