CZK/€ 25.380 -0,18%

CZK/$ 23.480 -0,22%

CZK/£ 29.645 -0,15%

CZK/CHF 26.685 -0,07%

Text: Redakce

17. 02. 2012

2 komentáře

Německý prezident Christian Wulff rezignoval kvůli stykům s AWD

 


 

Christian Wulff resignoval s odůvodněním, že nemůže být dále prezidentem lidem, kteří mu nedůvěřují. V současné době též probíhá řízení o odebrání imunity nyní již bývalého německého prezidenta.

Již několik měsíců je Christian Wulff terčem kritiky za své styky s bývalým šéfem AWD Carstenem Maschmeyerem. V jeho prospěch se též snažil intervenovat ve vlivných německých médiích, aby se nezabývala některými kauzami. Kritiku sklízí též za společné dovolené v sídle Carstena Maschmeyera, který platil i některé reklamní a předvolební kampaně Christiana Wulffa.

Tip: Podívejte se na reportáž o Carstenu Maschmeyerovi:

 

Zdroj úvodní fotografie: Stern.de

Loading

Vstoupit do diskuze 2 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Privátní penzijní připojištění pod palbou kritiky

Lidé v Německu by si měli, dokonce musí privátně spořit na důchod. Je ovšem sporné, zda se jim vyplatí uzavírat Riester-smlouvu. Vláda slibuje větší transparentnost v množství nabídek. Odborníci se dohadují o smyslu soukromého připojištění. Sama transparentnost to ovšem nezachrání.

Text: Redakce

02. 10. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Podvedená klientka

  19 února, 2012

  Zajímalo by mě, kdy u nás budou konečně rezignovat ti, kteří kryjí zlodějny a podvody české AWD. Vždyť kdyby úředníci ČNB pracovali tak, jak mají, musela by ta banda gaunerů přijít už dávno o licenci! A to především za ten podvod s Immofinanz, kdy prachsprosté akcie obchodovatelné na vídeňské burze nabízeli jako zcela bezpečnou investici do akciového fondu rakouské banky, a to naprosto všem bez ohledu na profil investora, dokonce i těm konzervativním. Že by tito „odborníci“ a jednička finančního poradenství nevěděli, co ví každý laik? Další produkt, který dodnes každému vnucují, je investičko a samozřejmě s co nejvyššími měsíčními platbami, aby mohli shrábnout co nejvyšší provize! A to ještě člověku cynicky lžou do očí, že tolik musí platit proto, aby si údajně našetřil na důchod! Jsou to opravdu dobří žáci zloděje Maschmeyera, proto je také všude chválil.

  Odpovědět

 • VikThor

  15 července, 2012

  Nu těch firem co na našem trhu rostou hlavně na „investyčkách“ je vícero, že? :-) Ale každému co jeho jest. Rád tyhle rádobykvalitní produkty ruším :-P Hrozně mě totiž hřeje, když si představím jak musí onen „profík“ vracet provize :-D
  Bohužel u nás stále ještě jen málokdo ví, co je to opravdu kvalitní nezávislé finanční poradenství.

  Odpovědět